Ve Svatbách kvete nová láska!

Vlastní svatební salon, ale sama lásku už dlouho nezažívá. Nenechte se mýlit, tentokrát není řeč o hvězdě našeho seriálu Olze. Olga Drozdová si svje náročné milostné drama zažívá už nějaký ten pátek. Zatímco krásná Lola má sice manžela, ale...

Manžel Loly vyměnil naší tvrdou byznymenku za mladší modelku. Jak to říká Lola: "Vždycky na světě existuje nějaká mladší, krásnější a šikovnější." Takový je koloběh života, nejčastěji u mužů. A to se stalo i jinak perfektní Lole, která zvládá všechno na 120 procent. Jen manželství se jí nepovedlo. Necítí zášť, ale spíše lítost. A čím více se blíží Olžin vztah s ženatým Filipem do zdárného konce, tím větší mají ty dvě mezi sebou rozbroje. Olga v podstatě provádí to, co udělala jiná žena Lole.

Na druhou stranu rozhodnutí k tommu říci "ano" jednomu ze zámožných podnikatelů v Benátkách nad Jizerou nebylo jen z čisté lásky. Důvody, proč se Lola vdala, nám prozradila sama její představitelka Alice Bendová v rozhovoru:

Na scénu přichází pan herec

Přestože se Ivan nedávno vrátil z psychiatrické léčebny, svoje kouzlo a chuť pro ženy viditelně neztratil. Když přiváží otce do svatebního salonu, potká se po několika letech s Lolou. A Lola se překvapivě od doby, kdy jí viděl naposledy, změnila. Bylo to na gymnáziu a Lola pro Ivana byla jen malá holka od Olgy. Jenže z Loly se stala krásná a seběvědomá žena. V Ivanovi se probudil lovící pud. A pozval ji na večeři, kde pro ni vystřihl jedno z nejromantičtějších gest, zahrál ji divadelní klasiku Cyrana z Bergeraku.

Jejich večer se však trochu zvrtl.

Podívejte se na ukázku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.