VIDEO: Benátky se semknou a pomohou Davidovi v krizi

Svatby v Benátkách – José a David zapíjí žal

David před sebou má těžké období, protože Lenka mu konečně řekla celou pravdu - čeká dítě s Viktorem Bromem. David je na sesypání. Hodlá se opít. A přestože se s Josém příliš neznají, José mu pomůže zapít žal. On sám jeho problém totiž moc dobře chápe.

Ve 44. díle uvidíte hlavně Davida, který bude muset vyřešit zásadní kizi ve svém životě. Není mu co závidět. Jeho manželka, kterou si vzal před pár dny mus věřila velké tajemství. Dítě, na které se tak těšil není jeho. Lenka měla poměr s jeho bývalým nejlepším kamarádem, který mu byl ještě k tomu na svatbě.

David se cítí jako úplný blbec. A není se čemu divit. V prvotní fázi jde za Dagmar, která je zrovna na odchodu do školy. Dagmar mu sice pomůže, ale také mu nařídí, aby šel do práce. Tam na něj ovšem čeká, žena, jež ho zradila. Jít do práce není možné. Dagmar ho najde ještě odpoledne u sebe doma.

David se po cestě domů zkusí dostat do čajovny, kde je zrovna José. Čajovna prochází zásadní úpravou, ale když José vidí v jakém stavu je David, otevře mu a nalije mu panáka.

José není jediný, kdo Davidovi pomůže v krizi. Takové jsou zkrátka Svatby v Benátkách:-)

Podívejte se na příští díl, který uvidíte již v úterý ve 20.15!

Tady se můžete podívat, jak bude vypadat Davidova cesta z krize:

Sdílejte článek