Celebrity

14. února 2024 13:35

Tomáš Durčák

Michael Jackson má dvojníka. Jeho synovec vypadá, zpívá i tančí přesně jako on

Producenti vysoce očekávaného filmu o životě krále popu Michaela Jacksona (†50) ukázali první snímek a ihned poslali fanoušky do rauše. Je na něm totiž Michaelův synovec Jaafar Jackson (27), který představuje svého strýce a na první dobrou ho od legendárního zpěváka a tanečníka nelze odlišit.

Jaafar Jackson kvůli filmu Michael investoval velké množství času, aby se naučil tančit k nerozeznání od svého extrémně talentovaného strýce. Využívá zároveň obličejové protézy, aby byla podobnost s jeho strýcem opravdu dokonalá. Na snímku, který pořídil fotograf Kevin Mazur, představuje Jaafar Michaela Jacksona při Dangerous Tour, tedy v letech 1992 až 1993.

Velké nadšení z pokračování natáčení neskrývají producenti ani samotný autor snímku. „S Jaafarem je každý pohled, každá nota, každý taneční pohyb, jako by tady byl Michael. Ztělesňuje jej způsobem, kterého by žádný jiný herec nebyl schopen,“ popsal své dojmy producent Graham King, který má na svědomí mimo jiné oscarový počin Bohemian Rhapsody.

Čtěte také: Smrt Freddieho Mercuryho: Hudební ikona nahrávala až do konce života a odmítala léky

„Při vstupu na plac jsem se cítil, jako bych cestoval časem a vcházel na stadion, abych fotil opravdovou tour. Když jsem viděl Jaafarův výkon, pomyslel jsem si: ‚Páni, to je Michael. Jak vypadá, jak se chová, jeho manýry, všechno – je to Michael Jackson.‘ Pro všechny, kteří neměli možnost vidět Michaelovo vystoupení naživo – přesně nějak takhle to vypadalo,“ svěřil své nadšené dojmy Mazur webu Deadline.

Jaafar Jackson v přípravě na roli udělal maximum pro to, aby se před kamerou stal Michaelem:

„Je mi ctí vnést znovu život do příběhu mého strýce Michaela,“ napsal Jaafar před rokem na svůj instagramový profil. „Všem fanouškům po celém světě, uvidíme se brzy,“ dodal. Stejně jako drtivá většina Jacksonovy rodiny i Jaafar má v sobě neoddiskutovatelný hudební talent. Zpěvu a tanci se věnuje již od 12 let a je synem Michaelova bratra Jermanina Jacksona (69). Fanoušci si však na finální podobu filmu ještě počkají, premiéra je totiž naplánována až na duben 2025.

Dle studia Lionsgate, které snímek spoluprodukuje, se film bude zabývat všemi aspekty Michaelova života, i když zatím není známo, jak a zda vůbec zpracuje kontroverze – včetně obvinění ze sexuálního zneužívání dětí. A to hlavně proto, že vzniká ve spolupráci s majiteli Jacksonovy pozůstalosti, kteří toto téma pravděpodobně nebudou chtít vůbec otevírat.

Michael Jackson se dočkal pouze jediného ocenění Grammy za album roku, to zpěvačka Taylor Swift ho získala už počtvrté, a překonala tak další působivý rekord:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.