Taktik Víťa vypadá jako fanoušek sado-maso. Mučí soupeře a u postele má lano

Filip a Víťa - Prostřeno! S29 (53)

Středeční klání amatérských kuchařů se odehraje v centru Českých Budějovic u holiče Vítězslava. Přísný kritik sklidí, co v předchozích dnech zasel. Soutěžící budou sledovat čistotu příborů a pobaví je lano na nočním stolku.

Třiadvacetiletý Vítězslav pozve soupeře z Jihočeského kraje do bytu, kde žije sám. Bydlí blízko práce, a tak domů chodí i na oběd. To znamená, že se vaření věnuje denně. Víťa je vystudovaný elektrikář, ale dělá několik let holiče. Sám vlasy nemá, a proto mu soupeři netaktně tipují i o deset let více. Rád by se před kamerou předvedl podobně jako v úterý Jindra. Pro hosty připraví pomazánku guacamole, dýňový krém, hovězí steak s německou pepřovou omáčkou, pečenými brambory a fazolkami, na závěr by si měli pánové pochutnat na francouzském toastu se slaninou a javorovým sirupem.

Na zvláštní dezert se ostatní těší ze všeho nejvíce. Víťu byl do Prostřeno! přihlásila bývalá přítelkyně, kterou učil vařit. Hodně si věří, u stolu se projevoval jako přísný kritik. V pondělí udělil dokonce jen tři body. Právě pondělnímu kuchaři Filipovi se na večeři vůbec nechce. S Víťou si nesedli, nerozumí jeho humoru a přehnané kritice ostatních. Od začátku večera cítí nepříjemnou atmosféru. „Přijde mi namyšlený, negativní a depresivní člověk,“ komentuje Filip.

Ve videu uvidíte, jak Jindřich objeví na vidličce zbytky jídla:

V salonu dožene soutěžící k slzám

Po přípitku dostanou soutěžící opečený chléb s guacamole a vajíčkem. Jindřich si pak všimne, že má špinavý příbor. „Můžu jenom vyměnit vidličku? Jsou na ní zbytky jídla,“ podotkne. Víťa se urazí a v kuchyni komentuje, že Jindra taktizuje. Podle něj jsou zlaté příbory jen špatně vyleštěné. Když pak Jindřich vidličku dostane zpátky, ukáže se, že ji potřeboval na otevření piva. Jak uvidíte vpodvečer na prima+ a na Primě, Filip si myslí, že vidlička byla opravdu špinavá, protože ta jeho byla také upatlaná. Soupeři tedy Víťovi nic nedarují. Po prvních soustech však chválí. Nečekali, že hostitel bude umět tak dobře vařit. Polévka ovšem bude příliš smetanová a studená.

Při šmejdění soutěžící objeví na nočním stolku lano. Vzniknou tak dohady, k čemu asi slouží, a proto se téma nadnese i u stolu. „Někdo si myslel, že to máte na sexuální hrátky,“ konstatuje Filip, načež se Vítězslav brání, že jde o pouhou dekoraci. Někdo ovšem myslí, že si libuje v sadomasochistických praktikách.

„Kdoví, třeba to měl na nějakou dekoraci, ale spíš si myslím, že se rád nechává svazovat – nebo svoji přítelkyni – nebo má rád BDSM,“ míní Filip. Po zvláštním dezertu, který bude docela zklamáním, půjdou soutěžící do Víťova salonu, kde je zbaví přebytečných chloupků na tváři a v nose. Bude to přímo mučení, jelikož po zákroku některým vyhrknou slzy. Ocení soutěžící Víťovu snahu, nebo bude hrát při bodování roli taktika?

Vaříte podle Prostřeno! receptů?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.