Celebrity

22. dubna 2022 15:10

Petra Kloidová

Táňa Pauhofová je těhotná. Dítě čeká s mladším manželem, kterého si tajně vzala

7 pádů Honzy Dědka (28) - Pauhoufová o manželství

Slovenská herečka Táňa Pauhofová je těhotná. Sama herečka sice zarytě mlčí, ale o radostnou zprávu se podělil její o deset let mladší manžel Jonatán Pastirčák.

Osmatřicetiletá talentovaná herečka na konci roku 2021 přiznala, že si se svým mladším partnerem řekla závazné ano. O tajné svatbě s hudebním producentem, kterého potkala před lety v divadle, sama informovala v talk show Honzy Dědka.

A právě její muž Jonatán Pastirčák potvrdil pro slovenský deník Plus 7 dní, že s Táňou Pauhofovou očekávají potomka. „Ano, je to fantastická zpráva. Těším se, že budu otec,“ prozradil Pastirčák a dodal, že si uvědomuje, že s manželkou přivede nový život do komplikovaného světa zmítaného válkou a pandemií.

„Samozřejmě, že člověka napadne, že dítě přijde do těžkých časů. Je to zvláštní, protože život je zároveň největší dar,“ řekl producent a skladatel. Jaké bude pohlaví miminka, zatím neprozradil.

Manželský život krásné herečky v plné parádě

Pauhofová je těhotná půl roku po svatbě.  Osmadvacetiletý Jonatán Pastirčák oslnil slavnou herečku v roce 2018 ve Slovenském národním divadle, od té doby je dvojice spolu. Táňa Pauhoufová přiznala v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, že si manželský život užívá. „Manžel je muzikant, dělá elektronickou hudbu, hudbu k filmům i divadelním představením. Po představení přijdu domů kolem jedenácté, jdu vařit nebo vysávat nebo žehlím, peču. Líbí se mi na tom, že je okamžitě vidět výsledek,“ prozradila herečka loni na podzim. Pár očekává svého prvního potomka.

Táňa Pauhofová momentálně patří mezi nejobsazovanější herečky v Česku a na Slovensku. Její nevšední půvab a talent uhranul už spoustu filmových tvůrců. Zajímavé je, že Pauhofová byla vychovávaná podle svých slov jako kluk.„Samozřejmě, že mě potěší, když mi někdo řekne, že mi to sluší, ale neberu to bytostně. Díky tomu, že jsem většinu života prožila v jiném mentálním nastavení, tak mi hrozně dlouho trvalo, než jsem vůbec uvěřila, že se někomu líbím. Neuměla jsem se s tím vypořádat a myslela si, že si ze mě jenom dotyčný dělá legraci. Stejně tak mě nepoloží, když mi někdo řekne něco ošklivého,“ vysvětlila Pauhofová před lety v Show Jana Krause.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.