Celebrity

7. března 2023 11:20

Josef Šťastna

Táňa Pauhofová zveřejnila rozkošnou fotku malé dcery Míly. Nový snímek je plný něhy

Táňa Pauhofová si užívá těhotenství a jen září

Táňa Pauhofová (39) si už více než pět měsíců užívá mateřské povinnosti. Z každé fotografie, kterou slovenská herečka dává na sociální sítě, je cítit, jak je z maličké dcery Míly nadšená.

Herečka, která dětství prožila v Bratislavě pod dohledem přísných rodičů, si nyní sama osahává roli matky a slíbila si, že bude při výchově daleko liberálnější a otevřenější než její maminka. Zatím ale maličká Míla nemá ani půl roku, takže je to rozkošný dáreček, který dělá velkou radost také tatínkovi Jonatánovi Pastirčákovi (30).

Čtěte také: Táňa Pauhofová poprvé ukázala obličej roztomilé dcery. Z fotografie čiší láska a štěstí

Talentovaná herečka, jejíž umění čeští diváci mohli obdivovat například v komedii Román pro muže (2010), se netají faktem, že narození dcery zcela změnilo její přístup k životu. „Má to všechny barvy duhy. Jsem nadšená i vystrašená. Denně se učím být matkou. Nejtěžší na tom všem je asi ten nový, zvláštní, velký strach, který tu bude už navždy. Takže mám co dělat, abych se s tím naučila žít,“ vysvětlila Pauhofová v rozhovoru pro slovenský deník Nový čas.

O tom, jak herečka objevuje nové obzory, několikrát přesvědčila také své fanoušky na Instagramu. Naposledy sdílela emotivní snímek, jak se nad malinkou Mílou sklání její tatínek. „Láska větší než svět,“ vyznala se herečka otevřeně ze svých pocitů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.