Táta zpěvačky Miley Cyrus se znovu oženil. Mladá manželka by mohla být jeho dcerou

Otec slavné zpěvačky Miley Cyrus se do toho rozhodl praštit a znovu se oženit. Ve věku dvaašedesáti let si Billy Ray Cyrus vzal o osmadvacet let mladší blondýnku z Austrálie.

Láska si zkrátka nevybírá a nezajímá se ani o to, kolik jste zrovna sfoukli svíček na narozeninovém dortu. A jak nám dokazují některé slavné osobnosti, kvete v každém věku. Billy Ray Cyrus (62) je šťastný po boku své nové manželky. Otec slavné zpěvačky Miley Cyrus se na svém instagramovém profilu podělil o radostnou novinu.

Mohlo by vás zajímat: Miley Cyrus místo blond tmavovláskou. Do Hannah Montany má ale podle fanoušků daleko

Za manželku si vzal krásnou Australanku, která na sociálních sítích vystupuje pod jménem Firerose (34). O svatbě informoval prostřednictvím zamilovaných fotografií. „10. říjen 2023 už navždy bude tím krásným, radostným dnem, kdy se v posvátném svazku naše duše spojily do jedné. Byla to ta nejdokonalejší, éterická oslava lásky, jakou jsme si kdy mohli představit,“ napsal láskyplně Billy ke společným snímkům.

Svatba rok po oficiálním rozvodu

Rodiče Miley Cyrus spolu byli osmadvacet let. Během svého manželství prožili několik bouřlivých rozchodů. Opakovaně se svůj vztah snažili slepit, ale jejich láska to nevydržela. Poprvé podali žádost o rozvod už v roce 2010, ale k soudu se nakonec nedostavili. Zpráva o oficiálním konci manželství na veřejnost prosákla až v dubnu 2022, informuje o tom web People.

Čtěte také: Celebrity prozradily, proč nemají děti. Děláme světu laskavost, dodala slavná herečka

Několik měsíců poté se na internetu objevil snímek, na kterém je teď už jeho bývalá žena Tish Cyrus (56) spolu se svalnatým hercem Dominicem Purcellem (53), který je známý například ze seriálu Útěk z vězení. „Tisíckrát ano,“ napsala letos v dubnu k fotce oznamující zásnuby Tish. Jak to tak vypadá, oba dva jsou nyní šťastně zamilovaní a našli štěstí v náručí někoho jiného.

Takhle to vypadalo v době, kdy byli Miley Cyrus a Liam Hemsworth ještě spolu:

Sdílejte článek
Štítky rozvod Miley Cyrus celebrity manželství svatba Billy Ray Cyrus Tish Cyrus

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.