Šéf vaří veselé velikonoční menu. Inspirujte se

Teď vaří šéf! VI (6) - upoutávka

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich má připravenou další porci inspirace na denní menu, tentokrát se zaměřil na Velikonoce. Ukáže vám například, jak připravit vejce s parmezánem a ančovičkami nebo opravdu nevšední jablečný koláč, který peče ve formě na bábovku.

Nepropásněte možnost, naučit se také filet z uzeného pstruha s jarní zeleninou, odlehčené krůtí řízky se svěžím salátem Waldorf a také velmi chutné krokety z brokolice s rajčatovým salátem.

Sledujte šéfa opět v neděli v 18.00 na Primě v kuchařské show Teď vaří šéf!

Odhalte tajemství dokonalých chutí v tradičních i exotických receptech skutečného mistra Zdeňka Pohlreicha! Využijte šance vařit jako on a sledujte nové díly oblíbeného pořadu Teď vaří šéf! Všechny videorecepty z něho jsou kdykoliv po ruce online TADY

Už teď si můžete připravit také jeden z premiérových receptů. Níže je rozepsaný recept na krůtí řízky se salátem Waldorf. Dozvíte se také, kde tento lahodný salát vznikl.

(schneidy)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.