Ani v sobotu 27. prosince se s Primou nebudete nudit. Vždyť jsou pořád Vánoce

Primácká nadílka skvělých filmů stále nekončí, i když vánoční svátky už oficiálně skončily. Na co všechno se můžete těšit v sobotu?

Inu, nebude toho málo. V 8:05 začíná jako vždy v sobotu Autosalon, ten jsme přece nemohli milovníkům aut odepřít. Ale hned deset minut po deváté můžete na obrazovkách sledovat milostné pletky Julie Roberts a Hugh Granta v britské romantické komedii Notting Hill.

V 11:30 se můžete s Primou vypravit zpátky v čase, až do roku 1976 s rodinným příběhem Neohlížej se, jde za námi kůň.

Když děti zlobí a rodiče si s nimi už nevědí rady, zbývá jim jediné řešení: pořídit si chůvu, která jejich ratolestem vysvětlí, jak se mají chovat. Jak to může dopadnout, uvidíte ve 13 hodin v pohádce Kouzelná chůva Nanny McPhee. A co teprve, když ano chůvy nevědí, jak mají zlobidla převychovat, a jsou jedna po druhé ničeny, nemají rodiče už moc možností. Alespoň ne takových, které by neskončily předčasnou smrtí některého dítěte. Ovdovělý pan Brown, majitel pohřebního ústavu, který už nějakou dobu neprosperuje, však potřebuje, aby se jeho potomci začali chovat aspoň trošku civilizovaně, protože jen tak si může najít novou ženu. Choť mu nemá posloužit jen jako náhražka za zesnulou paní Brownovou, ale také zachránit jediný zdroj financí, který pan Brown má. Teta Adelaide si totiž usmyslila, že pokud se neožení, přestane mu přispívat, což by mu ještě více zničilo jeho už takhle nepovedený život. Jedinou záchranou se tak může stát Nanny McPhee, chůva, která kromě svého talentu používá i čáry a kouzla...

Všichni milovníci filmů pro pamětníky by se měli uvelebit u obrazovky ve 14:55 k filmu Pytlákova schovanka. Laskavá parodie, která je současně úsměvným holdem naivní předválečné filmové červené knihovně, patří k nezapomenutelným a diváky stále oblíbeným dílům. Vždyť už několik generací se znovu a znovu nechává rozesmát tou brilantní hrou na kýč, ve které okouzlující milionář René Skalský zahoří láskou ke krásné plavovlásce Elén, schovance pytláka z chudé myslivny, z něhož se ve finále vyklube milionář trpící ztrátou paměti.

SPECIÁL: Je Prima být spolu o Vánocích

Jednoho dne dívka před nerozumným otčímem prchla do světa, aby se stala věhlasnou operní zpěvačkou. Téměř přitom zabředne do bahna velkoměsta, odkud je včas a nezištně zachráněna šlechetným houslistou, který však záhy pochopí, že není ten pravý. Tím je zchudlý René, vyčerpaný prací na operetě Srdce v deliriu a umírající na nenaplněnou lásku kombinovanou se zápalem mozkových blan. Láska má tedy další příležitost dokázat, že je silnější než smrt, a k dokonalému šťastnému konci už chybní jen trefená kachna, která spadne na hlavu pytláka a vrátí mu tak ztracené vzpomínky.

Mladičkou Ivetu Bartošovou si připomeňte v 16:55 v hororové komedii Svatba upírů.

Hlavní večerní vysílání bude patřit nestárnoucí české klasice - Dobrému vojáku Švejkovi. Pusťte si ho od 20:15.

U komediálního posazení zůstaneme i se snímkem Neprůstřelný mnich, který vysíláme ve 22:10.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.