Igor Bareš jako sériový vrah. Top herecký výkon na závěr Temného Kraje

Temný Kraj (12) - vrah

Tuto scénu si určitě dejte ještě jednou. Herec Igor Bareš v roli zákeřného masopustního řezníka byl prostě dokonalý. Na jeho šílený úsměv se nedá zapomenout!

V závěrečném dílu populární krimi série Temný Kraj hrál Igor Bareš chladného zločince, propuštěného na amnestii. Vraždil řeznickými nástroji a oběti z řad policistů si čísloval.

O to děsivější na činech masopustního vraha je fakt, že i jeho postava má předlohu ve skutečném pachateli.

Všechny děsivé vraždy z Temného Kraje připomínaly morbidní legendy a propojovaly vyšetřování na okrese s případy v Praze. Celkem dvanáct epizod svého oblíbeného seriálu Temný Kraj si nyní můžete kdykoliv přehrát na Prima PLAY

Sledujte také náš speciál, zaměřený na skutečné lidské zrůdy – sériové vrahy. Právě příběhy několika z nich se volně inspirovaly autorky seriálu.

Vše o seriálu, zajímavosti, fotogalerie, nejpoutavější scény, ale i rozhovory s hlavními hrdiny, najdete na stránkách o pořadu Temný Kraj.

A ještě scéna v níž masopustní vrah pohřbívá svojí oběť zaživa:

Existuje dokonalá vražda? Petr Kraj odpovídá hned v úvodu dalšího článku:

Koho vám připomíná tento skutečný vrah v seriálu?

(schneidy)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.