Igor Bareš jako sériový vrah. Top herecký výkon na závěr Temného Kraje

Temný Kraj (12) - vrah

Tuto scénu si určitě dejte ještě jednou. Herec Igor Bareš v roli zákeřného masopustního řezníka byl prostě dokonalý. Na jeho šílený úsměv se nedá zapomenout!

V závěrečném dílu populární krimi série Temný Kraj hrál Igor Bareš chladného zločince, propuštěného na amnestii. Vraždil řeznickými nástroji a oběti z řad policistů si čísloval.

O to děsivější na činech masopustního vraha je fakt, že i jeho postava má předlohu ve skutečném pachateli.

Všechny děsivé vraždy z Temného Kraje připomínaly morbidní legendy a propojovaly vyšetřování na okrese s případy v Praze. Celkem dvanáct epizod svého oblíbeného seriálu Temný Kraj si nyní můžete kdykoliv přehrát na Prima PLAY

Sledujte také náš speciál, zaměřený na skutečné lidské zrůdy – sériové vrahy. Právě příběhy několika z nich se volně inspirovaly autorky seriálu.

Vše o seriálu, zajímavosti, fotogalerie, nejpoutavější scény, ale i rozhovory s hlavními hrdiny, najdete na stránkách o pořadu Temný Kraj.

A ještě scéna v níž masopustní vrah pohřbívá svojí oběť zaživa:

Existuje dokonalá vražda? Petr Kraj odpovídá hned v úvodu dalšího článku:

Koho vám připomíná tento skutečný vrah v seriálu?

(schneidy)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.