Petr Kraj bude řešit další případ. Temným Krajem potáhnou loupežníci

Temný Kraj v sobotu pokračuje dalším případem. Venkov ovládne strach. Krajem táhnou loupežníci. A přibývají mrtví senioři. Jedná se o náhodu, nebo důchodce někdo vraždí?

Petr Kraj už ví, co stojí za jeho mizerným zdravotním stavem. Smutnou diagnózu však nehodlá nikomu oznamovat. Podaří se mu ji ale utajit i před kolegou a kamarádem z pražské kriminálky?

Jeho nadřízené se Petrovo tajnůstkaření rozhodně nelíbí.

Další případ pro Petra Kraje

Kraj se už přestěhoval do Břehu, kde ho momentálně plně zaměstnávají opravy zchátralého domu po strýci a také jeho noví parťáci, kteří se sem naučili chodit pro radu. Na staré faře se teď dveře netrhnou. Během budování nového útočiště se dozvídá o případech podivných úmrtí důchodců. Jemu zase ale tak podivná nepřipadají. Upozorní místní partu detektivů, že se spíš jedná o vraždy, které nejspíš jen "někdo" špatně vyhodnotil. Vyšetřovat se mu ale nechce. Spis je mu přesto doručen.

Nepropásněte začátek druhého případu seriálu Temný Kraj v sobotu 4. dubna ve 20.15 na Primě.

Máme tady dobře zamaskované sériové vraždy důchodců. Podívejte se v televizní upoutávce:

Kde začít, šéfe?

Policistka Naďa nemá problém přiznat, že jsou ona i její kolegové v koncích. Na Petra Kraje se proto obrací se žádostí o radu. Petr v sobě vyšetřovatele nezapře a případu se pomalu, ale jistě ujímá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.