Tereza Brodská slavila narozeniny s kolegy. Trochu bilancovala a prozradila, čeho lituje

Věk je jen číslo, čímž se řídí Tereza Brodská coby soudkyně Danuše Křížová ze seriálu ZOO. A právě přímo na natáčení ji překvapili kolegové, kteří si pro ni přichystali sladké a voňavé překvapení.

Na malé triky a podvůdky jsou už všichni v zákulisí seriálu ZOO připraveni. Bez nich se totiž nedá dostat oslavenec na plac. A jeden takový byl nachystaný i pro Terezu Brodskou, která se divila, proč má jít na plac, když ještě není čas.

A kolik let vlastně Tereza Brodská slaví? „Nepočítám to. Věk řeším až ve chvíli, kdy mám nějaké zdravotní neduhy. Pan doktor mi říkal: Máte vysoký cholesterol, vyřeší se to. Za půl roku mi řekne: Co ty kameny ve žlučníku? Tak v té chvíli si řekneš, že už to stáří asi klepe na dveře,“ směje se herečka, která nikdy neztrácí optimismus. Ani v pětapadesáti letech.

Neměla jsem být tak úzkostlivá, uznala Tereza Brodská

A když by se měla ohlédnout za svým životem, je něco, co by udělala jinak? „Já ničeho v životě nelituji. Možná jen toho, že se moji rodiče rozvedli. Možná jsem také mohla být benevolentnější ve výchově syna Sama, protože teď, když mám vnučku a vidím, jak ji vychovávají, tak se mi to strašně líbí. Říkám si, že jsem neměla být taková úzkostlivá. Nechat ho skákat do kaluže nebo oblečeného plavat v moři.“

V okamžiku, kdy by se měla herečka srovnávat se svými rodiči Janou Brejchovou a Vlastimilem Brodským, má jasno. „Já si myslím, že jsem čím dál tím víc, a i se o to dost snažím, po tátovi než po mamince. Zjistila jsem to, když jsem s ní psala knihu – Moje máma Jana Brejchová.“

Brodská dárky raději rozdává než přijímá

Narozeniny herečka samozřejmě oslaví doma s nejbližšími, ale raději dárky rozdává, než dává. „Moc ráda lidi obdarovávám, jsem tím známá a dělá mi to hroznou radost. Nedělám to ze zištných důvodů, hrozně ráda chystám ty oslavy. Obzvlášť teď, když mám dvouletou vnučku. Popravdě, ani nevím, jak na své oslavy reagovat. Mě to vždy tak dojme, že si lidi vzpomněli, a na druhou stranu si říkám, jestli už to není blbý slavit,“ usmívá se a prozrazuje, jaký dárek jí opravdu neudělal radost. „Jednou jsem dostala hroznou vázu. Měla příšerou barvu i tvar a vůbec se mi nelíbila, asi omylem upadla na zem. Můj tatínek, který samozřejmě dostával různé dárky, které byly nepohodlné, je dával do takového šuplete a předával dál. Jako třeba vázu, jenomže si nevšiml, že na ní je nápis – Dobrovolný sbor hasičů věnuje Vlastimilu Brodskému...“ To se prý herečce nestalo, protože si i ty nepovedené dárky nechává.

Tereza Brodská napsala knihu o své matce Janě Brejchové

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.