Celebrity

22. září 2023 11:45

Kisa Císařová

Tiktokerka Anna Dvořáková by chtěla domů sluhu. Na kolegu prozradila, že v zákulisí štěká

30+ Otázek Anna Dvořáková

Kromě toho, že je Anna Dvořáková (21) herečkou a celebritou sociálních sítí, je také dcerou vynikajících herců a dabérů Barbory Munzarové (51) a Jiřího Dvořáka (56). Aktuálně je Anička rovněž představitelkou jedné z hlavních rolí v seriálu Eliška a Damián. A jelikož její postava Eleanora žije v osmnáctém století, Anička už si zvládla udělat jasnou představu o tom, co by si právě z téhle éry ráda přenesla do současnosti.

„Vzala bych si určitě jedny šaty, protože jsou prostě cool. Sluhu. A nějaký hezký šperk,“ opověděla Anna Dvořáková v pořadu 30+ Otázek na dotaz, jaké tři věci by si s sebou ráda vzala ke zpříjemnění života v současném jednadvacátém století z osmnáctého. Tedy z období, ve kterém se narodila a žije sestra prince Damiána, Eleanora. Pro Aničku je tato role a nový seriál televize Prima jednou z prvních příležitostí, jak dát průchod svému hereckému talentu. Kromě profesního uplatnění si ale vnučka hereckých legend Luďka Munzara (†85) a Jany Hlaváčové (85) nemůže vynachválit partu, která se na place seriálu sešla.

„Opravdu jsme tam tak skvělý kolektiv, že bychom tu byli do zítra, kdybych měla vyjmenovávat, s kým je největší sranda. Pro příklad řeknu Robert Urban, Honza Komínek, Anežka Rusevová, Milan Šteindler, Emma Smetana a spousta dalších lidí,“ prozradila Anička moderátorce pořadu Kise Císařové.

Jako důkaz, že jen tak nenadhazovala jména hereckých kolegů, na některé z výše uvedených Anička prozradila specifický způsob, kterým ten či onen baví své okolí. „Rozesmáváme se navzájem hlavně na place. Máme tam každý takové tiky. Já dělám zpěvačku Shakiru, Robert Urban dělá skřítka Dobbyho a Honza Komínek štěká,“ práskla na svého seriálového bratra a představitele potrhlého alchymisty Anička.

Přečtěte si také: Dcera Munzarové a Dvořáka v první velké roli. Doma to vypadalo jako v blázinci, říká

A aby dokázala, že si nevymýšlí, zazpívala kus nejslavnější písně Shakiry přímo v pořadu 30+ Otázek, který můžete zhlédnout ve videu úvodu článku. Mimoto Anna Dvořáková prozradí, jak reagovali její slavní rodiče, když jim oznámila, že by se rovněž ráda vydala na hereckou dráhu. A můžeme načrtnout, že úplně pozitivní reakce doma zkraje nesklidila. Kromě toho se ve videu sama Anička svěří, proč je její vysněnou destinací zrovna Japonsko, a taky japonsky promluví. Na jaké nejexotičtější místo se Anička kdy podívala a jakou zahraniční zemi navštívila víckrát? I to kráska, která se proslavila vtipnými videy na sociální síti TikTok, v pořadu prozradila.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.