Co dělal hlavní představitel před telenovelou Tisíc a jedna noc? Byl nešťastný v Americe

Nikdo, zvlášť on, by nečekal, že ho zrovna telenovela Tisíc a jedna noc dovede do nebes. Turecký herec Halit Ergenc, představitel Onura, totiž žil v Americe a pracoval jako barman. V té době se rozhodně neplánoval vrátit do Turecka. Ale jednou zvedl zvonící telefon...

Turecká telenovela Tisíc a jedna noc, kterou můžete sledovat každý den na Prima LOVE po 18. hodině (nebo online v archivu iPrima.cz), nebyla jeho můstkem k herecké slávě, ale rozhodně jeho slávu dostala do jiných výšin. Herec Halit Ergenc ale dlouho stál o kariéru, která je cílem pro většinu herců po celém světě – dostat se do Hollywoodu.

Nechtěl být hercem, ale zpěvákem

Představitel podnikatele Onura si vždycky přál být zpěvákem. Ostatně, této profese se vedle herectví drží dodnes. Jako mladík slavil úspěchy v tureckých muzikálech, od života a kariéry chtěl ale něco víc. A tak se přestěhoval do Ameriky, kde absolvoval nepočítaně castingů, a dokonce uspěl v některých muzikálech pro menší děti.

"V tu dobu jsem hrál v pěti muzikálech, které jsem dělal rád. V jednu chvíli jsem ale pohleděl pravdě do tváře. Přijel jsi do Ameriky, co tady vlastně děláš, říkal jsem si. Byl jsem ale rozhodnutý se do Turecka nevrátit. V ten moment jsem začal brát kurzy jako masér nebo kuchař. Byl jsem odhodlaný v Americe zůstat, ale už v jiné profesi," vzpomíná Halit Ergenc, který čekal od Ameriky zkrátka něco víc.

Cesta za matkou změnila všechno

Jenže v moment tohoto rozhodnutí zasáhl osud a Halit vzal zvonící telefon z Evropy. Byla to nabídka na muzikál West Side Story v Istanbulu. Během tří dnů se herec musel dostavit do Istanbulu na zkoušku. Při příjezdu se ale dozvěděl, že muzikál byl kvůli obchodním podmínkám odložen. Vrátil se tedy do Kintokey, kde žije jeho matka, a na slavném mostě Bosphorus Bridge si uvědomil, jak osamocený a nešťastný si v America připadá.

"V ten moment jsem si připadal, jako když mám na hrudi klec s hrdičkami. Někdo ji otevřel a hrdličky vypustil. Ulevilo se mi. Vrátil jsem se k produkci muzikálu, kteří mě poprosili, abych ještě počkal, než se muzikál znovu rozjede," vysvětloval herec v rozhovoru pro tureckou Elle.

Cesta do Turecka a návštěva místa, kde vyrůstal, herci znovu změnila život. Psal se rok 2002 a největší budoucí turecká hvězda se rozhodla, že se do Ameriky už nevrátí, protože mu Turecko nabízí pracovní možnosti, o kterých se mu v Americe ani nesnilo. Zašel tedy s vlastním životopisem za producentem, s kterým pracoval před odjezdem do New Yorku. Ten ho přijal a dal mu práci v několika televizních seriálech a filmech, nakonec i hlavní roli v telenovele Tisíc a jedna noc.

PŘÍBĚH LÁSKY MEZI HERCI TELENOVELY TISÍC A JEDNA NOC NAJDETE TADY

Na Ameriku ale rozhodně nezanevřel.

"Vrátil bych se do Ameriky, dokonce i jako turista. Rád bych se znovu prošel po ulicích, kde jsem žil a pracoval. Na to období moc rád vzpomínám," vysvětluje herec.

Herce můžete sledovat každý den na Prima LOVE v telenovele Tisíc a jedna noc po 18. hodině.

SERIÁL TISÍC A JEDNA NOC MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

JAK SE ZMĚNILA MANŽELKA A HLAVNÍ HVĚZDA TELENOVELY TISÍC A JEDNA NOC? OSTŘÍHALA SI VLASY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.