Pusťte si poslední 3 díly Tisíc a jedna noc online

Sledujete tureckou telenovelu Tisíc a jedna noc? Tu můžete vidět na Prima LOVE každý den několikrát, a pokud vás trochu deptá, že díky pracovnímu vytížení nestíháte všechny díly, můžete se na ně podívat ve chvíli, kdy vy sami budete mít čas. Všechny díly jsou totiž po odvysílání online.

Dívat se na úspěšnou tureckou telenovelu můžete každý den na Prima LOVE. Premiérové díly uvidíte v 18.20 a v 19.10. To je čas, kdy můžete sledovat, jak se Šeherezáda popasuje se svým těžkým osudem.

Krásná Šeherezáda má těžce nemocného syna. Na jeho léčbu však nemá dostatek peněz. Majitel společnosti, v níž pracuje, je ochoten jí peníze půjčit. Ovšem jen pod podmínkou, že s ním stráví noc. Od té chvíle touží po její přítomnosti stále víc.

Sledujte Tisíc a jedna noc každý den na Prima LOVE.

Nestíháte? Podívejte se na tureckou telenovelu doma online:

1)

2)

3)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.