Exkluzivní ukázka: Jak dopadne sázka Tlouštíka Oty o podpis Jágra?

Bezedný Ota potřeboval k hubnutí pořádnou motivaci. Tou se mu nakonec stal podpis obdivovaného Jaromíra Jágra, o který se Ota vsadil během tréninku s Ivou Kubelkovou.

Třiatřicetiletý Ota Musil musel během své osmiměsíční proměny začít i sportovat. V posledních letech se u sportu zapotil tak leda v parném létě – vleže doma před televizí. Do parády si 180kilového Otu vzal v pořadu Tlouštíci profesionální trenér. Ten samý, ke kterému pravidelně dochází také moderátorka Iva Kubelková. Právě ona přišla Otu podpořit v jeho úsilí na jednu z lekcí.

Když společně docvičili, Ota Ivu dokonce porazil, dostal nápad na skutek, který by ho prý konečně mohl motivovat k ještě většímu výkonu. „Když sem vás teď porazil, seženete mi podpis Jardy Jágra?“ Vytasil se s nápadem na překvapenou Ivu Kubelkovou, zvyklou plnit sny v pořadu Jak se staví sen.

Sázka uzavřena. Podívejte se v exkluzivní ukázce ze čtvrtečního dílu pořadu Tlouštíci už teď:

Podpis bude. Za 40 kilo dole

"Víte co, Oto, co je váš cíl?" Zeptala se Iva a slíbila: „Když zhubnete celkem 40 kilogramů, tak já vám ten podpis seženu.“

Cíl není nesplnitelný. Ota ale bude muset pořádně začít makat a přestat lhát. Jeho výživový poradce totiž například zjistil, že mu Ota lže ve výčtu snědeného jídla.

Vážným problémem Oty byla opravdu extrémní žravost a hektolitry přeslazených limonád k ní. Dovedete si představit, že někdo za pouhý týden do sebe dokáže nalít i 40 litrů coly!

To vše uvidíte v pořadu Tlouštíci a následném speciálu Tlouštíci extra. Dívejte se ve čtvrtek od 21.35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.