Celebrity

4. května 2022 07:20

David Laštovka

Tři roky od svatby Vojty Dyka a Tatiany Vilhelmové. Dočkají se vytoužené holčičky?

Ta zpráva tehdy přišla jako blesk z čistého nebe. Po devíti letech vztahu, v němž se jim narodil syn Alois, se hvězdný herecký pár před třemi lety odhodlal k významnému životnímu kroku. Datum svatby, která probíhala v přísném utajení, si zvolili přímo na svátek lásky, na 1. máje. Co se od té doby v jejich životech změnilo a jak jim to klape v manželství?

„Všem, kteří přejí lásku, zpíváme do světa, že jsme se 1. 5. 2019 oddali!“ pochlubil se tehdy na své sociální síti Vojtěch Dyk a k romantickému statusu přidal několik fotografií ze svatebního dne. Obřad se uskutečnil na kopci svatého Antonína v Blatnici pod Svatým Antonínkem poblíž Uherského Hradiště. O jejich sňatku vědělo jen pár vyvolených.

Před kopcem postávali bodyguardi, kteří hlídali, aby snoubencům jejich velký den nikdo nenarušil. Vše se nakonec vydařilo tak, jak si Vojta s Tatianou předsevzali a vysnili. „Náš život se skládá ze zážitků, ale máme tím méně prožitků. Někdy je dobré být sentimentální a zavzpomínat si u fotek z událostí. Třeba takových, jako je svatba. Na tu mimochodem nikdy nezapomenu. To vím bezpečně,“ svěřil se Dyk v rozhovoru pro týdeník 5 plus 2.

Věkový rozdíl neřeší, s vyženěnými syny si Vojta padl do oka

Tatianou Vilhelmovou se do sebe zamilovali v roce 2010 během zkoušení divadelní hry Bláznivý Petříček. Vilhelmová v té době byla ještě vdaná za producenta Pavla Čecháka, s nímž měla dva syny, Františka a Cyrila. Když spolu začali randit, nikdo jim moc šancí nedával. Čas ale ukázal, že se jednalo o osudové spojení. O sedm let starší herečka Vojtu okouzlila a on zase ji. Skvěle se doplňují a tvoří dokonalý pár.

Co jeden o druhém říkali po pár letech vztahu?

Dyk si padl do oka i s vyženěnými syny, bere je jako vlastní a rozdíl mezi nimi a svým potomkem Aloisem, který se narodil v květnu 2013, nedělá. Rodinné soužití si nemůže vynachválit. „Upřímně musím říct, že naše rodina se dokáže zabydlet během pěti minut úplně všude. Ve výzkumném biologickém, literárním ústavu, v knihovně, divadle, prostě kdekoliv,“ prozradil s úsměvem Vojta v Rozpravách Milana Heina.

Co se týče výchovy, dětem prý dopřávají naprostou volnost. „Každý syn potřebuje něco jiného, což je na tom nejsložitější. Nejstarší má v sobě klidnou moudrost, prostřední potřebuje vymezit určité hranice, nejmladšímu občas musíme dodávat sebevědomí, aby se nebál říct svůj názor a projevit se. Ale přísní, akurátní nejsme. Dalo by se říct, že jim všechno povolujeme,“ uvedl Dyk.

Případné další miminko prý bude holčička

Přestože od sebe děti dělí různý věkový rozdíl, vycházejí spolu skvěle. „Nejstarší už má samozřejmě svoje kamarády, partu. Už má i holku a trochu jiné zájmy, zároveň je ale velmi tolerantní a s nejmladším Lojzíkem si občas pořád hraje a věnuje mu svou pozornost,“ prohlásila Tatiana, která nevyloučila, že by si s Vojtou pořídili ještě jedno miminko. Ideálně vytouženou holčičku.

„Jestli se rozhodneme jít do toho znovu, myslím, že ji mít budeme. Mateřství je pro mě v životě zásadní,“ prozradila v rozhovoru pro Magazín DNES. Ženský element by si v domě velmi přála. Čtyři „chlapi“ jsou prý někdy až moc.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.