Premiéra španělského seriálu Trpké víno přichází s rodinnou ságou o dvou vinařských rodech

Prima LOVE bude od úterního večera vysílat nový španělský seriál Trpké víno. Příběh o dvou znepřátelených vinařských rodech z oblasti Španělska, kde má víno tradici více jak stovky let, kombinuje detektivní zápletku společně s romantickými prvky a velkou láskou. Trpké víno uvidíte na Prima LOVE každý den ve 21.55.

Každý den uvidíte na Prima LOVE osudy dvou španělských vinařských rodů, které se proplétají a střetávají v napínavém seriálu plném tajemství, lásky, humoru i trpkého zklamání. Cortázarovi berou víno jako byznys. Pro Revertesovy je vinařství život. Navzdory nepřekonatelným rozdílům udržují rodiny křehkou rovnováhu. Ale když obě vinařství zasáhnou nečekané události, rozhoří se mezi nimi dramatický souboj emocí.

SERIÁL TRPKÉ VÍNO MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Poznejte rodinu Reverertesových zblízka:

Když vinařství zasáhne tragédie, Jésusova dcera Lucía (Paula Echevarría), která si původně zvolila jinou kariéru, se musí vrátit domů a vyrovnat se s minulostí. Lucía nemá na vybranou. Nezbývá jí, než se postavit tváří v tvář rozhodnutí, které navždy změní životy všech.

Sledujte Trpké víno každý den ve 21.55 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.