Premiéra španělského seriálu Trpké víno přichází s rodinnou ságou o dvou vinařských rodech

Prima LOVE bude od úterního večera vysílat nový španělský seriál Trpké víno. Příběh o dvou znepřátelených vinařských rodech z oblasti Španělska, kde má víno tradici více jak stovky let, kombinuje detektivní zápletku společně s romantickými prvky a velkou láskou. Trpké víno uvidíte na Prima LOVE každý den ve 21.55.

Každý den uvidíte na Prima LOVE osudy dvou španělských vinařských rodů, které se proplétají a střetávají v napínavém seriálu plném tajemství, lásky, humoru i trpkého zklamání. Cortázarovi berou víno jako byznys. Pro Revertesovy je vinařství život. Navzdory nepřekonatelným rozdílům udržují rodiny křehkou rovnováhu. Ale když obě vinařství zasáhnou nečekané události, rozhoří se mezi nimi dramatický souboj emocí.

SERIÁL TRPKÉ VÍNO MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Poznejte rodinu Reverertesových zblízka:

Když vinařství zasáhne tragédie, Jésusova dcera Lucía (Paula Echevarría), která si původně zvolila jinou kariéru, se musí vrátit domů a vyrovnat se s minulostí. Lucía nemá na vybranou. Nezbývá jí, než se postavit tváří v tvář rozhodnutí, které navždy změní životy všech.

Sledujte Trpké víno každý den ve 21.55 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.