Týden plný trapasů a konfliktů. Soutěžící čeká v Prostřeno! řada nepříjemných překvapení

Prostřeno! XXVI (61) - upoutávka

Další týden bude plný vymazlených, ale také zpackaných receptů. Komu z plzeňské a středočeské sestavy se bude dařit více a komu méně? Kdo bude rýpat a kdo si bude chtít jen v poklidu pochutnat?

Celým zápolením zamíchá úkol týdne, kterým je tentokrát příprava carpaccia. Budou všichni soutěžící vědět, o jaký pokrm se jedná? Bude chutnat a dojde na vyměňování receptů? Jedno je jisté – Prostřeno! bude zajímavé od prvního shánění surovin až k poslednímu servírování dezertu. Kromě skvělých jídel se můžete těšit i na zábavu, která bude mít grády. Bude totiž dotažená do detailu, i když někteří ze soutěžících to tak vidět nebudou. Nouze ale nebude ani o napětí. To vše už v pondělí.

Prostřeno! tohoto týdne bude plné výzev i překvapení. Sledujte ho každý všední den v 17:50 a dozvíte se více. Soutěžící budou i tentokrát bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moci těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Důchodce Albert (68) je rozvedený a žije spokojeně v malém bytečku

Pracoval jako dělník ve slévárně. Nyní je v důchodu. Má tři děti, které jsou v dospělém věku. Je rozvedený. Do pořadu se přihlásil sám, protože chce zkusit něco nového. Pokud by vyhrál, peníze by rozdělil mezi vnoučata. Jako zábavu si pro své hosty připraví házení s prutem na terč. Menu poskládal z jídel, která má rád. Miluje například koprovou omáčku, ta se ovšem v jeho nabídce neobjeví. Kopr je zkrátka risk. Co bude nakonec svým hostům servírovat? Jak se bude soupeřům líbit jeho skromné bydlení s nahotinkou nad postelí? Sledujte už v pondělí, jak proběhne milé přivítání a setkání.

Úterý: Provozní restaurace Lenka (39) žije prací a péčí o svého syna

Do pořadu se přihlásila sama, protože si účast v něm chtěla zkusit. Pokud by vyhrála, zvelebila by si domácnost. Jako zábavu si připraví prohlídku muzea vlaků a možná dojde i na vyzkoušení řízení lokomotivy, v muzeu pak bude servírovat i dezert. Tato jídla si vybrala, protože je zná. Lenka vždy říká vše popravdě. Nemá ráda lhaní, což se může plně projevit u stolu. Jejím velkým koníčkem je vaření. Hodně volného času věnuje svému synovi, s nímž spí na patrové posteli, která bude někomu připadat nebezpečná. Ráda chodí na procházky se psem. Vaření doslova miluje a má k němu velmi dobrý vztah. Nejradši připravuje českou klasiku. Má ráda skoro vše kromě hub, oliv a zdravé výživy. Jak se jí podaří vyrovnat se stresem v kuchyni? To vše zjistíte už v úterý.

Středa: Řidič Zsolt (35) je horkokrevný Maďar

Má dvě děti a manželku. Žije jednoduchý harmonický život s menšími výkyvy. Jeho maminka je Maďarka a tatínek Slovák – bydleli na slovensko-maďarských hranicích. Do České republiky přijel před 14 lety na brigádu a už tu zůstal. Do pořadu se přihlásil sám, protože ho chtěla přihlásit spousta lidí z jeho okolí. Myslí si, že je to dobrá zkušenost a možnost zažít dobrou zábavu. Jeho menu bude maďarské a hosté budou mít strach, co asi dostanou na talíř. Ptačí mléko a hortobáďské palačinky jim budu znít podezřele. Pokud by vyhrál, zrekonstruoval by kuchyni. Jak si stihne poradit s úkolem týdne? To vše zjistíte během velice zajímavého setkání už ve středu. O hostech se dozvíte více, než jste si mysleli.

Čtvrtek: Kadeřník Martin (33) se do pořadu přihlásil sám

Účinkoval v pořadech Ostříháno a Nůžky, prosím. V pořadu Prostřeno! účinkovala před dvěma lety jeho manželka. Pokud by vyhrál, zaplatil by účet za elektřinu. Jako zábavu si pro své hosty připraví hudební vystoupení. Menu si vybral, protože jsou to jeho oblíbená jídla. Sám o sobě tvrdí, že je normální, srdečný a společenský. Rád udí lososy a mezi jeho oblíbené pokrmy patří mexická polévka a panenka s hříbky. Kolik za své menu získá bodů? Dívejte se už ve čtvrtek.

Pátek: Student Marek (20) je zatím svobodný

Do pořadu se přihlásil sám, chtěl si to zkusit a ví, že na to nezapomene. Prostřeno! miluje již roky. Pokud by vyhrál, peníze by využil na nadcházející studium a náklady s ním spojené (ubytování, učebnice, exkurze). Zbytek peněz by si ušetřil a investoval by je do nějakého projektu v budoucnu. Tvrdí o sobě, že je otevřený a rád se baví s lidmi. Prezentuje sám sebe a nic netají. Má přirozenou snahu být lepší než druzí, proto by chtěl zkusit, jestli dokáže uvařit lépe než ostatní. Myslí si o sobě, že je chytrý, nijak nevyniká intelektem, ale dost přemýšlí a ví, co v životě chce. Zajímá ho vše. Rád objevuje nové věci i místa a poznává se s lidmi. Zábava bude kreslení. Marek připraví menu z jídel, která ještě nevařil, ale má je rád a věří, že jejich přípravu zvládne. Co bude podávat? Jídla z dětství, nebo experimenty?

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 12. 2023

V průběhu dne se situace bude vyvíjet ve váš prospěch. Atmosféru ovládne lehkovážná a citlivá energie. Bude pro vás snazší být sami sebou. Zvýrazní se vaše milující a pečující vlastnosti. Možná budete mít chuť nakoupit potraviny a uvařit sobě i ostatním skvělé jídlo. Rádi otevřete svůj domov a nabídnete svou pohostinnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.