U stolu se v soutěži sejdou čtyři ženy a jeden muž. Kdo začne jako první intrikařit?

Prostřeno! XXV (76) - upoutávka

Soutěž amatérských kuchařů je tady s dalšími díly – a i tentokrát to bude stát za to. Vařit se bude v Libereckém kraji a čeká nás spousta zajímavých receptů, ale také intrik, taktik a dalšího, co k soutěži už neodmyslitelně patří. Týden bude plný rodinných i světových receptů. Jak se ale soutěžícím povede do menu zakomponovat úkol týdne, kterým jsou luštěniny?

U sporáků se tentokrát předvedou čtyři ženy a jeden muž a všichni budou mít za cíl jediné. Pohostit, pobavit, zaujmout tradicemi. Jak se jim to nakonec podaří?

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak bude moci těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Maminka na mateřské dovolené Jitka (32) se rozhodla do pořadu přihlásit sama.

I proto, že si vždy před televizní obrazovkou říkala, jaké to asi je vařit před kamerou. Vždy ji rozčilovali účinkující, co se dle jejího názoru nechovali fér, a ona si pokaždé prý říkala, jak by se asi v takové situaci chovala ona. Pokud by vyhrála, vzala by rodinu k moři. Jako zábavu si připraví malování a hádání jídel (partner připraví kartičky s názvy jídel, aby mohla hrát i ona – každý si vytáhne kartičku, bude malovat a ostatní budou hádat). Jídla pro své menu si vybrala, protože si myslí, že by mohlo hostům chutnat a dá se stihnout v daném časovém limitu. Sledujte už v pondělí, jak seznamovací večer dopadne, komu bude chutnat a kdo jako první začne taktizovat?

Úterý: Terénní pracovnice Petra (42) uvaří vydatné menu.

Vystudovala sociálně-právní školu, kterou zakončila maturitou. Pracovala jako vychovatelka v dětském domově a jako ošetřovatelka v nemocnici. Nyní pracuje na pozici sociálně-terénní pracovník pro Člověka v tísni. S manželem Jaroslavem má dva syny – Martina a Jaroslava. S rodinou žije v rodinném domku, který si sami postavili. Jejich rodina je až na manžela velmi hlučná a temperamentní. Všichni se milují. Do pořadu ji přihlásil bez jejího vědomí její syn Martin s přítelkyní Terezou. Petra byla ze začátku hodně zaskočená, ale nakonec to vzala jako výzvu. Sledujte už v úterý, jestli se u Petry blýská na výhru, nebo zda dojde k trapasům a nehodám.

Středa: Maminka na mateřské dovolené Radka (29) žije šest let s přítelem.

Mají spolu půlroční dvojčátka – holčičku Stelinku a chlapečka Ondráška. Společně s nimi doma žije ještě kočka Emička. Do pořadu ji přihlásila kamarádka, protože si myslí, že Radka umí dobře vařit. Zatím nepřemýšlela, jak by s případnou výhrou naložila. Toto menu chce předvést a uvařit svým hostům. Jako zábavu si pro své hosty připraví prohlídku místního pivovaru. Vaří ráda, miluje bramborovou kaši s řízkem a nesnědla by červy. Ti snad v menu u nikoho nebudou. Jak se středeční hostitelce její večer povede? Dívejte se!

Čtvrtek: Prodavačka Sára (25) si život s rodinou užívá plnými doušky.

Vždy jsou připraveni na překážky, které jim život přinese. Do pořadu se přihlásila sama, a to ze zvědavosti, aby poznala nové lidi a jejich kuchařské dovednosti. Ráda by se na chvíli dostala ze svého každodenního života a vyzkoušela něco nového. Doufá, že se jí podaří ve stresových situacích zachovat klidnou hlavu. Soutěžní jídla si pečlivě vybrala, protože se k sobě musí hodit a kombinace by měla být promyšlená. Menu je tedy vybráno pečlivě, jednotlivé chody nejsou tak obvyklé, ale skvěle se doplňují. Sára je moc ráda připravuje. Splní její plán také očekávání ostatních? A jak se čtvrteční hostitelce její večer povede? Dívejte se!

Pátek: Podnikatel Lukáš (38) má firmu, která se zabývá ošetřováním zahradních stromů a zahradní architekturou.

Dále je majitelem kavárny v Turnově. Žije s přítelkyní, se kterou čekají miminko, které se má narodit v březnu. Do pořadu se přihlásil sám, aby si zkusil vystoupit z komfortní zóny. Chtěl udělat něco zajímavého a zábavného. Jako zábavu si pro své hosty připraví latte art – pozve si baristu (má kavárnu a pražírnu) a ukážou hostům různé druhy kávy a jejich přípravu. Jídla pro menu si vybral, protože je umí připravit a chutnají mu. Ovšem budou mít stejný názor i jeho hosté? Sledujte už v pátek, co jste během týdne nepostřehli!

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.