Úspěchy návrhářky Vandy Jandy: Velkolepá přehlídka a spekulace o vztahu s miliardářem

KVIFF: Vanda Janda vynesla na párty prsten za dva miliony eur

Na jedné z největších módních událostí roku, pražském Fashion Weeku, nesměla chybět ani slavná módní návrhářka Vanda Janda (25). Mezi hosty se objevil také vlivný miliardář Daniel Křetínský (48), a přestože jakoukoliv osobní spojitost s návrhářkou popřel, objevují se spekulace, že spolu tvoří pár.

S informací, že druhý nejbohatší Čech Daniel Křetínský a slovenská návrhářka Vanda Janda mají k sobě blízko, přišel deník Blesk. Návštěvníci přehlídky Mercedes-Benz Prague Fashion Week (MBPFW), která se odehrála v sobotu 2. září, si mohli povšimnout, že Daniel Křetínský usedl do první řady, objednal si šampaňské a show plnou modelek v sexy outfitech si užíval.

Když se novináři Křetínského ptali, proč na přehlídku vyrazil, tak uvedl, že s Vandou má blízký vztah a obdivuje její dílo. Přátelství potvrdila i návrhářka a prozradila, že Křetínského informovala o nové kolekci ještě před jejím uvedením. Po skončení přehlídky byli navíc spatřeni společně, jak opouští místo události a vyráží směrem do centra Prahy.

Bližší než přátelský vztah ovšem Křetínský Blesku popřel. Oficiálně by měl stále tvořit pár s dcerou zesnulého miliardáře Petra Kellnera, Annou Kellnerovou, jelikož se doposud neobjevily informace o jejich rozchodu. „Jsme kamarádi a věděla jsem, že přijde. Potěšilo mě to,“ řekla deníku návrhářka.

Kdo je Vanda Janda

Slovenská návrhářka Vanda Ivica Jandová alias Vanda Janda začala jako bloggerka, byla také stážistkou a múzou návrháře Mira Saba, ale i modelkou. Nyní je nejen studentkou ateliéru módní tvorby na UMPRUM v Praze, ale také uznávanou návrhářkou. Je majitelkou úspěšného brandu s osobitým rukopisem, který si zamilovala i spousta celebrit. Vytváří ženské a výrazné modely i extravagantní róby hodné červeného koberce.

Její aktuální kolekce na MBPFW byla popsána jako rafinovaná, výrazná a zároveň jemná a ženská. Podívejte se na video:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.