Celebrity

26. března 2024 11:20

David Laštovka

Utajovaná dcera Jany Hlaváčové pracuje jako strážnice u policie. Život v ústraní jí vyhovuje

Zemřela Jana Hlaváčová

Herečka Jana Hlaváčová, která by v březnu oslavila 86. narozeniny, měla dvě dcery. Zatímco Barbora, jež se ji narodila v manželství s Luďkem Munzarem, se vydala v jejích šlépějích a stala se slavnou herečkou, Tereza žije v ústraní a o mediální pozornost nemá zájem. Fenomenální herečka zemřela letos v květnu po dlouhé nemoci.

Z prvního manželství s hercem Jiřím Michným, měla herečka Jana Hlaváčová dceru Terezu. Když bylo Tereze šest let, stala se obrovská tragédie. Její tatínek v pouhých šestatřiceti letech zemřel. Příčinou byla roztroušená skleróza. Naštěstí si její maminka brzy našla skvělého člověka, hereckého kolegu Luďka Munzara, který ji úžasně přijal a vychovával jako vlastní dceru. Však mu také neřekla jinak než taťko. Ve stopách svých rodičů se ale nevydala. „Odmalička jsem milovala zvířátka, herectví mě nikdy nelákalo,“ svěřila se v minulosti Tereza redaktorovi webu Prima Ženy.

Rodiče ji vždycky podporovali

Vystudovala vysokou zemědělskou školu - obor zootechnik. „Naši mi nic nerozmlouvali, respektovali to, co jsem si vybrala. Však ta jejich profese také nebyla žádná procházka růžovým sadem. Všechno má zkrátka své,“ dodala sympatická žena. Po studiích začala pracovat v kravíně. „Bylo to fajn, bavilo mě to. Vždycky jsem si přála pracovat se zvířaty a splnilo se mi to,“ zavzpomínala na své profesní začátky.

Život v ústraní jí vyhovuje

Když se seznámila se svým partnerem Luďkem, který pracoval u městské policie, rozhodla se změnit povolání. Začala pracovat tam, kde on, tedy jako strážnice u městské policie. Žijí spokojeně poblíž Kutné Hory, mají velké hospodářství, kde se starají o koně i nemocné pejsky.

O publicitu Tereza nestojí. Život mimo zájem novinářů jí vyhovuje. „Víte, vyhovuje mi to tak, jak to je. Nechci se zviditelňovat. Když jsme s mamkou a ségrou doprovázely taťku na Thálie, vrhli se na ně fotografové a začali je zuřivě fotit. Mě si naštěstí ani nevšimli, protože netušili, že k nim patřím. Užívala jsem si to a všichni jsme se tomu pak zasmáli. Já vážně nechci být středem pozornosti,“ vysvětlila Tereza redaktorovi webu Prima Ženy své důvody.

Národem milovaná herečka Jana Hlaváčová zemřela 13. ledna 2024. Odešla podobně jako její životná láska, herec Luděk Munzar, se kterým v manželství strávila 54 let. Oba se dožili stejného věku 85 let a zemřeli v lednu, obklopeni svými nejbližšími, avšak on o čtyři roky dříve.

Podívejte se také, jak Munzarová vzpomíná na svého otce:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.