Prostřeno! bude tento týden plné hádek a slz. Kvůli čemu půjde férové jednání stranou?

Prostřeno! XXVII (26) - upoutávka

Nenechte si ujít Prostřeno! v tomto týdnu, které bude hodně o vaření, ale také o přiznané i nepřiznané taktice, protože vyhrát chce koneckonců každý. V neposlední řadě se bude bojovat o kulinářskou čest. V Kraji Vysočina se dá dohromady parta odvážných, kteří budou chtít předvést to nejlepší, co v jejich kuchyních může vzniknout.

Pokrmy v menu soutěžících budou domácí i světové, některým bude chutnat více, jiným méně. Jak se povede celý týden? Účastníci budou bojovat nejen s taktikou a trémou, ale také s úkolem týdne, kterým je zpracování kvasnic tak, aby nikdo nepoznal, že v menu nemají co dělat. Budou se u stolu objevovat pletichy, nebo tentokrát půjde čistě jen o vaření? Komu se dařit bude, komu nikoliv a kdo to nakonec celé vyhraje? Vše zjistíte už v pondělí.

Prostřeno! tohoto týdne bude plné výzev i překvapení. Sledujte ho každý všední den v 17:50 a dozvíte se více. Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se bude moci těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: OSVČ Radka (42) má velkou rodinu

Tři děti jsou ale bohužel v pěstounské péči. Nejmladší syn žije s ní a jejím budoucím manželem. Její máma pořad milovala a vždy jí říkala, že je škoda, že neumí vařit, že by se jinak mohla přihlásit. Umřela v říjnu roku 2019, Radka se od té doby trochu naučila vařit a teď by mamince ráda poslala do nebe zprávu, že už se přihlásila. Zatím neví, jak by s výhrou naložila, ani si nemyslí, že by mohla vyhrát. Jako zábavu si pro své hosty připraví odezírání ze rtů. Jídla pro menu si vybrala, protože by si je sama ráda někde dala. Její vtipkování, že hlavní chod není uvařený z kočky, ale někteří nepochopí. Povede se Radce vše připravit před kamerou na jedničku a zaujmout hosty? A kolik bodů za své snažení nakonec dostane? Sledujte už v pondělí!

Úterý: Marketingová pracovnice Pavlína (25) v Prostřeno! již účinkovala

Poprvé to bylo v roce 2019. Pokud by vyhrála, vzhledem k současné době doufá, že by za to zaplatila alespoň elektřinu. Jako zábavu si připraví vyřezávání dýně – hosté dostanou vydlabané dýně a budou v nich muset vyřezat svoji podobiznu ve chvíli, kdy jsou naštvaní. Soutěžní jídla si vybrala Pavlína, protože miluje italské jídlo a její menu je v duchu Itálie. Sledujte už v úterý, jestli se hosté mohou těšit na kulinářský koncert, nebo je Pavlína přesvědčena o něčem, co soutěžící neocení.

Středa: Majitel bistra Adam (31) tráví hodně času v práci

Má zkušenosti s natáčením na Youtube kanálu Adams Cocktails a vystupoval v Receptáři prima nápadů, kde míchal koktejly. Pokud by vyhrál, peníze by použil na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví míchání koktejlů a krátkou barmanskou show. Má vztah k Itálii, žil tam, chce ukázat využití suroviny (zpracování celého býčka) a v neposlední řadě se menu hodí k ročnímu období podzimu. Pavlíně s Beatou se bude zdát povědomý, protože jedly u něj v restauraci. Bude na škodu v očích konkurentů, že se v gastronomii pohybuje, a není tedy tak úplně amatér? Dívejte se už ve středu!

Čtvrtek: Operátorka výroby Beata (50) je rozvedená a má tři děti

Dřív se věnovala personalistice. Má přítele, se kterým nežije. Její dcera se vdala do Německa, starší syn žije s přítelkyní a nejmladší syn žije u Beaty. Do pořadu se přihlásila, aby si mohla vyzkoušet, jaké to je vařit v Prostřeno! Pokud by vyhrála, něco by dala synovi a za zbytek by jela na dovolenou nebo si něco zaplatila. Hosty by ráda vzala na kuželky do jedné z nejstarších a nejdéle fungujících kuželkáren. Bude tam podávat i dezert – čokoládovou chilli pěnu. Toto menu vnímá jako celkem lehké jídlo, a proto si ho vybrala. Zaujmou její pokrmy a zvládne ještě připravit úkol týdne? To se dozvíte už ve čtvrtek.

Pátek: Provozovatelka restaurace a tlumočnice Ljudmyla (41) hodně pracuje

Dřív se věnovala personalistice. S manželem Ivanem má dceru Darynu a syna Davida. Většinu času tráví v práci. Čtyři roky vlastní restauraci v Pelhřimově a podle potřeby překládá na úřadech. Do pořadu se přihlásila, protože ho ráda sleduje a chtěla si to vyzkoušet. Pokud by vyhrála, část peněz by věnovala na pomoc Ukrajině. Zbytek by dala do vylepšení restaurace. Jako zábavu si pro své hosty připraví stolní tenis. Menu se skládá z jejích oblíbených jídel z dětství a nebude chybět boršč. Bude hostům vadit, že se Ljudmyla pohybuje v gastronomii? Sledujte už v pátek, co jste během týdne nepostřehli.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.