Celebrity

17. května 2022 12:03

Josef Šťastna

Václav Jelínek z Luneticu usmrtil na dálnici muže. Pak se jel uklidnit na Ibizu

Traumatizující zážitek má za sebou zpěvák kapely Lunetic Václav Jelínek (43). Na dálnici poblíž Mladé Boleslavi srazil a usmrtil muže. Po nehodě odletěl s manželkou na Ibizu.

V sobotu kapela Lunetic vystoupila na koncertě Leoše Mareše. V noci se pak Vašek Jelínek vracel domů do Jablonce nad Nisou. K tragické nehodě došlo na dálnici D10 na 44. kilometru.

„S Vaškem jsem mluvil. Je z toho nesmírně špatný a odmítá o celé záležitosti s kýmkoliv komunikovat. Jediné, co mi sdělil, že se moc snažil, aby toho pána za každou cenu udržel při životě. Už teď má z toho nesmírné trauma, které si ponese až do konce života. A to i přesto, že tragédii nemohl nijak zabránit a hlavně ji nezavinil,“ uvedl manažer kapely Lunetic Zdeněk Obhlídal pro Blesk.cz.

Podívejte se na video o skupině Lunetic:

Václav Jelínek odjel na dovolenou

Václav Jelínek je hodně špatný z toho, že čtyřicetiletého muže nedokázal udržet při životě. Podle manažera vzal svou manželku a odjel se uklidnit na Ibizu.

Policie informovala, že muž přecházel dálnici, kde ho nejprve v levém jízdním pruhu srazilo jedno auto. Po nárazu skončil v pravém jízdním pruhu, kde ho přejel další automobil. Vyšetřovatelé uvedli, že ani jeden z řidičů neměl pozitivní test na alkohol.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.