zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Co si obléct na Valentýna? Vyberte si prádlo, ve kterém budete zaručeně sexy

Co si obléct na Valentýna? Vyberte si prádlo, ve kterém budete zaručeně sexy
Autor: iStock Co si obléct na Valentýna? Vyberte si prádlo, ve kterém budete zaručeně sexy
Kromě romantické večeře a záplavy květin k Valentýnu neodmyslitelně patří i sexy spodní prádlo. Pokud nevíte, jaké si vybrat, máme pro vás přehled těch nej kousků, ve kterých zazáříte a partner vám neodolá. Zvolit můžete něžnou bílou, žhavě rudé krajky či netradiční vzory.

reklama

To, co si obléknete, hodně vypoví o vašich očekáváních a přáních. Hned v úvodu je také potřeba si přiznat, že prádlo, ve kterém by vás rád viděl váš drahý, mnohdy není to, jež jste ochotna si na sebe vzít. Ale nebojte, najdou se i soupravy, v nichž se budete cítit dobře a budete vypadat sexy. Jen mějte na mysli, že i při výběru prádla k takové příležitosti, jakou je sv. Valentýn, platí základní pravidlo. „Souprava vám musí hlavně dobře sedět. Správná velikost podprsenky a propracovaný střih jsou základem,“ apeluje na ženy Markéta Jiráčková, obchodní ředitelka českého výrobce dámského spodního prádla TIMO. Nehezké zářezy či přetékání jsou naprosté tabu, a to nejen na svátek zamilovaných.

Bílá připomíná nevinnost

Jste-li romantička a ráda byste partnera trochu navnadila, pak zvolte bílou či smetanově krémovou soupravu. Bílá barva totiž symbolizuje nevinnost. Dáte mu v ní najevo, že chcete být hýčkaná a těšíte se na jeho něžnosti. Zvolit můžete krajky či sexy korzet, který vám vykouzlí pěkný dekolt a zároveň útlý pas. Budete připomínat rozkošnou princeznu z pohádky.

Dokonale padnoucí podprsenka (Timo) a svůdný korzet (Astratex)
Autor: archiv značek Dokonale padnoucí podprsenka (Timo) a svůdný korzet (Astratex)

Rudé krajky podnítí touhu

Pokud se chcete stát ztělesněním mužovy fantazie, tak je výběr jasný. Sexy rudé krajky ho nadchnou! Přesně takový komplet by vám totiž nejspíše pořídil, kdybyste nákup nechala na něm. Lehce vyztužená podprsenka dodá dokonalý vzhled ňadrům. A co se týká spodního dílu, nebojte se experimentovat. Místo tang, v nichž málokterý zadeček vypadá opravdu hezky, zvolte třeba celokrajkové boxerky. Někdy je více prostě více. Uvidíte, co to s ním udělá. 

Nic nezkazíte spodním prádlem v červené (Glami.cz) nebo vínové barvě (Timo).
Autor: archiv značek Nic nezkazíte spodním prádlem v červené (Glami.cz) nebo vínové barvě (Timo).

Hravé motivy lákají k experimentům

Vsadit však můžete i na pestré kombinace barev. Nikde totiž není dáno, že na Valentýna nemůžete experimentovat. Minimálně co se týká výběru prádla. Všichni přední výrobci k tomuto dni nabízejí speciální kolekce a předhánějí se v nápaditosti. Oblíbené jsou například květinové vzory. Třeba záplava sytě růžových poupat na modrém podkladu potěší nejedno mužské oko. Pokud se nebojíte odvážnějších hrátek, tak můžete sáhnout i po zvířecích motivech. Budete nejen kočka, ale přímo šelma.

Romanticky vypadá prádlo s květinovými motivy (Timo) nebo se srdíčky (Tezenis).
Autor: archiv značek Romanticky vypadá prádlo s květinovými motivy (Timo) nebo se srdíčky (Tezenis).

Ať už si vyberete jakékoliv prádlo, měla byste se v něm cítit příjemně. Protože sebevědomí a sexappeal vyzařujete vy. Když tyto pocity chybí, ani sebekrásnější prádlo je nenahradí. Tak na to myslete a řiďte se tím při nákupu.

-jk-

reklama

Související témata: Valentýn , sexy prádlo , spodní prádlo , podprsenky

reklama

Přečtěte si také

reklama