Celebrity

10. dubna 2024 12:41

Tomáš Durčák

Vdova Šuralová se rozešla s Horáčkem, s nímž otěhotněla tři měsíce po smrti manžela

Vdova po úspěšném fotbalistovi Josefu Šuralovi, Denisa, se po pěti letech rozešla s podnikatelem Tomášem Horáčkem. Jejich vztah zřejmě začal bezprostředně po Josefově smrti, jelikož od pohřbu uběhl sotva rok a pár na svět přivítal společného potomka, již třetí dítě Šuralové. Velká láska je nyní u konce, o rozpadu vztahu informoval web expres.cz.

Byl to tehdy pro fanoušky fotbalu i zbytek veřejnosti hned dvojnásobný šok. V dubnu 2019 dorazila tragická zpráva, že bývalý kapitán Sparty a reprezentační útočník Josef Šural tragicky zahynul při autonehodě v Turecku, kde měl angažmá. Rodákovi z Šakvic nedaleko Hustopečí po sobě nejen vdovu Denisu, ale také dcerky Vanessu Alex a Mellisu Denisu, které spolu vychovávali.

Na Šuralův pohřeb do Brna tehdy přijel dát poslední sbohem zástup tuzemských fotbalových hvězd. Manželka Denisa i Šuralova maminka byly zcela zdrcené a blízcí je museli podpírat. Vdova po talentovaném fotbalistovi však velmi rychle našla útěchu u nového partnera, podnikatele Tomáše Horáčka.

S tím podle všeho zhruba tři měsíce po smrti svého manžela otěhotněla, jelikož zhruba rok po jeho pohřbu porodila svého třetího potomka, syna Tomáše, jehož otcem je zmíněný podnikatel. Šok z toho, jak rychle po Josefově smrti našla Denisa novou lásku, ale rovnou i otěhotněla, umocnil tehdy i fakt, že Horáček byl z minulosti známý svými románky s různými modelkami.

V tehdejším rozhovoru pro Blesk vysvětlil, že Denisa prý dokázala díky psychologům celou tragédii rychle vytěsnit. „Je pravda, že jsme to vzali dost rychle. Je těžké to soudit, ale je pravda, že Denisa celou situaci, to, co se stalo, úplně vytěsnila. Poradili jí to rodiče, zajistili jí dohled psychologů a jí se podařilo z velké části vytěsnit to, co se stalo,“ řekl Horáček.

Kritika a tlak ze strany veřejnosti byl na Denisu Šuralovou tak intenzivní, že se vdova po fotbalistovi rozhodla zcela odstřihnout od sociálních sítí a stáhnout do ústraní. Zpět do on-line světa se vrátila až po zhruba třech letech. Nicméně stále trvající vztah s podnikatelem Horáčkem naznačoval, že to tehdy možná přece jen nebyl jen zálet ve chvilce slabosti.

Jak nyní vyšlo najevo, nebyla Denisa po boku otce svého třetího potomka dlouhodobě šťastná. Svědčily o tom ostatně i její příspěvky na sociálních sítích, kde se podprahově snažila svou nespokojenost se současným životem naznačovat. „Nedej sílu lidem, co v tobě vyvolávají strach. Každá pravda vyjde najevo. Vždy!“ napsala například k jedné z fotografií. Vztah s Horáčkem je podle webu expres.cz už prý minulostí.

„Denisa se s ním definitivně rozešla, je to čerstvé,“ citoval bulvární web svůj anonymní zdroj z blízkosti vdovy. „Jejich vztah byl toxický a k tomuto kroku se Denisa dlouhé roky odhodlávala. Věděla, že s takovým člověkem prostě žít nechce, ale měla strach. Až nyní našla odvahu to udělat,“ dodává zdroj, dle kterého tak zřejmě vztah, jež svého času všechny šokoval, ve skutečnosti nebyl tak růžový, jak se zdálo.

Partnerka Jana Kollera se společnosti většinou straní, nyní poskytla vzácný rozhovor:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.