Herečka Sandra Bullock přišla o milovaného partnera. Zemřel po tajném boji s nemocí

V pouhých 57 letech v sobotu zemřel fotograf Bryan Randall, dlouholetý partner herečky Sandry Bullock (59). Smutnou zprávu oznámila jeho rodina prostřednictvím veřejného prohlášení. Jen jeho nejbližší věděli, že se potýkal s amyotrofickou laterální sklerózou, lépe známou pod zkratkou ALS.

Bývalý model a fotograf Bryan Randall byl partnerem Sandry Bullock od roku 2015, kdy se s ním herečka seznámila při narozeninové oslavě svého syna, kterou fotografoval. Následně spolu vychovávali její dvě adoptivní děti Louise (13), Lailu (10) a Randallovu dceru. Poslední tři roky však hereččin přítel bojoval se zákeřným onemocněním.

„S hlubokým zármutkem vám oznamujeme, že 5. srpna nás po tříletém boji s ALS navždy opustil Bryan Randall. Přál si s nemocí bojovat v soukromí a my jsme dělali vše pro to, aby jeho přání bylo respektováno,“ napsala zarmoucená rodina v oznámení, jak cituje magazín People.

Čtěte také: ALS – Choroba, která člověka zabíjí kousek po kousku. Jak pacientům pomáhají koordinátorky?

„Jsme vděční neúnavným lékařům, kteří nás touto cestou provázeli, a zdravotním sestrám, z nichž se staly naše spolubydlící a jež často obětovaly čas strávený se svými rodinami, aby byly s tou naší. Žádáme vás o soukromí, abychom mohli truchlit a smířit se s tím, že musíme Bryanovi dát sbohem,“ dodala rodina.

Tajný boj a žádné plány

Sandra Bullock byla partnerkou Randalla pět let, když mu byla amyotrofická laterální skleróza diagnostikována. Přestože patří k velkým hollywoodským hvězdám a otázky ohledně jejího vztahu jí byly pokládány často, respektovala partnerovo přání s nemocí bojovat v soukromí a nikdy o ní nepromluvila.

Po letech vztahu mohl leckdo předpokládat, že Bullock a Randall se rozhodnou vstoupit do svazku manželského, nikdo ale netušil, s čím se pár v soukromí potýká. Pro herečku tudíž nebyla svatba aktuálním tématem, což ostatně vnímala stejně i před diagnózou.

Čtěte také: Krutá nemoc, která si nevybírá. Jen 5 procent pacientů s ALS žije déle než 20 let

„Našla jsem lásku svého života a vychovávám s ní tři děti. Co může být lepší? Nechci říkat, že to musí mít všichni tak jako já, ale nepotřebuji papír na to, abych byla oddaná partnerka a oddaná matka. Nikdo mi nemusí rozkazovat, abych byla přítomná i ve zlých časech,“ řekla před dvěma lety v rozhovoru pro pořad Red Table Talk.

Na ALS není lék:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.