Velikonoce u Zdeňka Godly: Musím volat manželce, děti už mě domů nedotáhnou

Zdeněk Godla na Velikonoce nedojde domu

Barvení vajíček, pomlázka, výslužka a štamprlička. To jsou symboly Velikonoc, jak je zná asi každý. Ne každý je ale opravdu slaví. To se nedá říct o rodině herce Zdeňka Godly, která má tento svátek za ten největší v roce.

U herce Zdeňka Godly jsou Velikonoce velkým svátkem, který poctivě dodržují se všemi tradicemi. Už od malička ho k tomu vedl tatínek. „Velikonoce se u nás velmi dodržují. Náš táta vždy říkal, že je to větší svátek než Vánoce. Chtěl, abychom měli tradici v rodině, takže jsme chodili do kostela, barvili vajíčka a pak šli vyšupat rodinu,“ říká Godla. U rodiny ale většinou jen nezůstalo, přece jenom každá výslužka se počítá.

Po pár výslužkách už nedojde domu

A nejenom výslužka. Oblíbenou tradicí též bývá, že koledníci od žen, které pořádně vyšupali, dostanou na cestu panáčka alkoholu. Někomu to může připadat zvrácené, ale někdo to může využít jako šanci koledníka doslova zneškodnit. I Zdeněk má s koledováním a následným odchodem domů své zkušenosti. „Když jsem šel koledovat s dětma, tak jsem musel volat manželce, aby si pro ně přišla. Byly totiž malé a já už jsem nedošel. Už mě pak prostě nedotáhnou,“ řekl pro Prima Ženy herec Zdeněk Godla. Toho můžete vidět v zábavné show Můj muž to dokáže už brzy na obrazovkách televize Prima.

Sdílejte článek
Štítky Velikonoce rodina FTV Prima herec svátek Zdeněk Godla výslužka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.