Horoskopy

23. května 2023 05:17

redakce Prima Ženy

Velká věštba na červen pro Raky: Máte šanci posunout se dopředu

Co čeká Raky v šestém měsíci roku 2023? Na co by si měli dát pozor, čeho se vyvarovat? Co by naopak neměli promeškat? A jaký magický rituál mohou vyzkoušet? Přečtěte si předpověď na červen, kterou pro Raky z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na červen vám z tarotových karet vychází Rytíř pentaklů, který předpovídá, že se budete učit a vzdělávat. Také budete pracovat na tom, abyste měli zásoby nejen materiální, ale i psychické. Na nářky nebude moc času, budete se vše snažit brát z intelektuálního nadhledu. Každopádně máte šanci posunout se dopředu.

Co říkají mariášové karty?

Začátkem měsíce se můžete dozvědět, že budete mít přidáno, ale hlavně práce. A teprve za tu by mohla pak přijít nějaká odměna. O tu by určitě bylo dobré si během druhé dekády říct, protože by vaše žádost mohla být vyslyšena.

Během třetí dekády se mohou objevit nějaké potíže ohledně cestování. Vy ale projevíte velkou dávku kreativity a vynalézavosti, se vším se poperete a docílíte svého.

Magie pro Raky na červen

18. 6. nás čeká novoluní v Raku, kdy mohou právě zrozenci v tomto znamení hodně věcí změnit. Jeden z magických rituálů, které můžete během novoluní vyzkoušet, je přelévání vody z hrnku do hrnku. Vezměte dva hrníčky, do jednoho nalijte vodu a do ní dejte představu toho, co byste chtěli, aby se vám v životě zlepšilo. Vodu pak přelévejte z jednoho hrnku do druhého a představujte si to, co byste chtěli, aby se ve vašem životě změnilo. Vodu pak můžete vypít, pokropit s ní to, na čem vám záleží, nebo s ní zalít vaši oblíbenou rostlinu, která vaše přání symbolizuje. Pokud by to byla voda nachytaná během bouřky, tím lépe. A ještě silnější je bouřková voda nachytaná v okamžiku, kdy je duha.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.