Velká věštba na květen pro Lvy: Vše, co začnete, přinese dobré výsledky

Co čeká Lvy v pátém měsíci roku 2023? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? A jaký rituál vám pomůže k tomu, abyste byli pro své okolí atraktivnější? Přečtěte si předpověď na květen, kterou pro Lvy z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na květen vychází Pětka mečů. Ta předpovídá, že se možná o vaše věci budou starat lidé, kteří k tomu prakticky nemají co říct. Oni ale budou mít pocit, že mají, a hlavně to tak budou prezentovat svému okolí. Ve vás to může vzbuzovat strachy ze starých vzorců, ve skutečnosti ale o nic nepůjde. Budete v bezpečí a bylo by dobré nenechat se těmito lidmi a jejich slovy vyvést ze své vnitřní rovnováhy.

Co říkají mariášové karty?

Začátek měsíce přinese dobré možnosti pro randění a flirtování. Můžete také získat zajímavé informace, které povedou k tomu, abyste zvýšili váš zisk.

Druhá dekáda vám dá příležitosti k randění a máte možnost zlepšit vztahy i na svém pracovišti.

Třetí květnová dekáda bude vhodná pro investice do podnikání, práce nebo vzdělávání. Vše, co touto dobou začnete, přinese dobré výsledky. Ty možná neuvidíte hned, budou ale o to pevnější. Když do sebe teď něco investujete, pomůže vám to v budoucnu poprat se s konkurencí, o které teď nemáte ani ponětí.

Konec měsíce může ještě přinést nějakou cestu, dovolenou, cokoli, co souvisí s tím, abyste neseděli doma.

Rituál na květen pro Lvy

Květen je měsícem lásky a vy můžete vyzkoušet kouzlo s jahodou. Vezměte si jahodu, zaměřte se na ni a představte si, že tak, jak se na ni díváte, se koukají i ostatní lidé na vás. Pak jahodu rozmačkejte vidličkou, šťávou si potřete rty, aby vše, co říkáte, bylo pro lidi, na kterých vám záleží, atraktivní. Nakonec jahodu snězte s myšlenkou, že do sebe vstřebáváte náboj, který vzbudí vaši atraktivitu a kterým okouzlíte své okolí.

Zdroj: autorský text (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.