Velká věštba na květen pro Panny: Důležité pro vás bude poznávání a seberozvoj

Co čeká Panny v pátém měsíci roku 2023? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat? Co byste naopak neměli promeškat? A jaký rituál vám pomůže zbavit se finančních potíží? Přečtěte si předpověď na květen, kterou pro Panny z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na květen vám z tarotových karet vychází Rytíř holí. Budete potřebovat vidět a učit se nové věci a budete mít i mimořádnou potřebu být nespoutaní. Vzbudí se ve vás bohémská duše, budete chtít víc prostoru, času a svobody, ukojit svou zvědavost. Budete mít spoustu nápadů i otázek, na které možná i najdete ty správné odpovědi.

Co říkají mariášové karty?

Začátek měsíce by mohl být pěkný, hlavně pokud jde o informace. Můžete načerpat cosi, co pak velmi důsledně dokážete využít pro své zaměstnání. Možná také objevíte nového koníčka, který vás pak bude delší dobu provázet. Budete ale také vystaveni podmínkám, které budou přechodně náročnější a vy se jim budete muset přizpůsobit.

Kdo nebude během druhé dekády sedět doma, má možnost přijít na ještě zajímavější nápady, načerpat inspiraci, která může být spojena s vaším povoláním nebo něčím, co vám do budoucna poskytne zdroj financí. Čekají vás i výdaje spojené s cestami, možná budete chtít zlepšit svou fyzičku i vzhled a pustíte se třeba do nového cvičení.

Koncem měsíce vás čeká za to vše odměna, uznání okolí. Potkáte lidi, které jste delší dobu neviděli, a můžete někoho okouzlit tím, jak jste prokoukli a co jste se sebou za celý měsíc dokázali udělat.

Rituál na květen pro Panny

Pokud v květnu budete do sebe trochu investovat, jak předpovídají mariášové karty, něco vás to bude stát. Abyste se zbavili finančních potíží, vezměte si tři mince té nejnižší hodnoty (nemusí být platné). Zabalte je do stříbrného, zlatého nebo žlutého papíru či látky a jděte na křižovatku tří cest. Do mincí promítněte veškeré potíže spojené s tím, že na něco nemáte peníze. Mince na místě zakopejte nebo jen položte, odejděte a už se neohlížejte. Vše špatné zůstane za vámi a vy vyjdete do nového, zbaveni všech zátěží.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.