Velká věštba na květen pro Raky: Hlídejte si své věci, hrozí vám ztráta

RAK: Měsíční horoskop na květen 2024

Co čeká Raky v pátém měsíci roku 2024? Na co by si měli dát pozor, čeho se vyvarovat? Co by naopak neměli promeškat? A jaká bylinka pomůže při problémech s otěhotněním? Přečtěte si předpověď na květen, kterou pro Raky z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na květen vychází karta Umírněnosti, což je karta umění, která umí pojit protiklady. Dokážete skvěle sladit práci a soukromý život, ale také vztahy, kde jsou názorové rozpory.

Co říkají mariášové karty?

Mariášové karty slibují, že budete mít velmi příjemný start měsíce. Čeká vás hodně zařizování, ale i radosti. Těšit se můžete na stálé příjmy. Co se týká vztahů, tak tam je to o takovém opatrném našlapování, jemných projevech citů. Očekávejte také návštěvu, která však dopadne dobře a bude rychlá.

Ve druhé dekádě byste na sebe neměli být tak tvrdí. Možná se pustíte do učení nebo diety a budete chtít, aby to všechno bylo hned, ale to samozřejmě nepůjde. Budete muset být trpěliví. V momentě, kdy vám to dojde, všechno půjde tak, jak jste chtěli, a vy dotáhnete do zdárného konce všechny úkoly, které jste si předsevzali.

Ve třetí dekádě vám hrozí nějaká ztráta, budete roztržití, tak nezapomeňte hlídat klíče, peněženku i osobní věci. Buďte prostě obezřetní. Je dobré škodám předcházet.

Bylinka pro Raky na květen

Vaší bylinkou je pro tento měsíc tymián. Pokud se ženám v dřívějších dobách nedařilo otěhotnět, tak se doporučovaly koupele z tymiánu. Tato koupel pomáhala i při nepravidelné menstruaci. Tymián vůbec je velmi mocný, pokud vás trápí divoké sny, dejte si snítku tymiánu pod polštář a budete spát jako miminka. Proti různým dětským nemocem způsobeným uhranutím se používalo dříve kouzlo. Jaké? To si poslechněte v úvodním videu.

Květnový výklad karet pro znamení Raka od Helen Stanku:

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku - Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.