Velká věštba na květen pro Střelce: Bude se vám dařit, na co sáhnete

STŘELEC - Měsíční horoskop na květen 2023

Co čeká Střelce v pátém měsíci roku 2023? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat, a co byste naopak neměli promeškat? A jaké kouzlo vám pomůže zajistit si dostatek peněz? Přečtěte si předpověď na květen, kterou pro Střelce z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám na květen vychází Zamilovanost. Ta předpovídá, že do vašeho života může přijít osudová láska. Zamilovanost je duální karta, ten člověk může být tedy nějaký váš protipól a jak známo, protiklady se přitahují. Vy si jen hlídejte, abyste toho člověka svou láskou nezahltili. Zamilovanost také ukazuje, že do vašich vztahů může zasahovat někdo z vnějšku.

Co říkají mariášové karty?

Vypadá to, že květen pro vás bude velmi pěkný a příznivý na poli pracovním i soukromém. S lidmi budete vycházet lépe než kdy jindy, budou vám naslouchat a rozumět. Velmi dobře vám půjde komunikace a plánování. Dařit se bude i cestování. A vaše nápady získají uznání od někoho, na kom vám záleží. Mělo by se vám zkrátka dařit, na co sáhnete. Záleží ale i na tom, jak si to nastavíte ve své mysli.

Rituál na květen pro Střelce

Aby vám nechyběly v květnu peníze, můžete zkusit kouzlo, na které budete potřebovat čerstvý zázvor, skořici, tarotové Eso disků a sklenici čisté vody. Zázvor nakrájejte na kostičky, dejte do sklenice, přidejte skořici, zalijte vodou, sklenici postavte na kartu a nechte asi 5 minut nabíjet, aby voda nasákla energií této karty. Poté vodu vypijte. Pokud ji nechcete pít, zalijte s ní květinu, na které vám záleží a která podle vás symbolizuje vaši hojnost.

ZDROJ: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.