Velký podzimní horoskop – Ryby: Bude se jim dařit ve všem, na co si pomyslí

Pokud budou mít Ryby o letošním podzimu dostatečné sebevědomí, může se ji dařit prakticky ve všem. Mohou dokázat nemožné, mohou se jim plnit jejich sny i přání. Ale možná úplně postačí, když pochopí, čím jsou a nebo čím chtějí být.

Pro všechny Ryby je nejdůležitější zprávou podzimu, že planeta štěstí Jupiter se 28. října vrací do jejich znamení a nedovolí, aby se jejím chráněncům stalo cokoliv neblahého. Před Rybami je krátké, ale důležité období, kdy si mohou plnit své dávné sny a upevnit mnohá přátelství. Zejména zrozenci druhé a třetí dekády znamení vylepší komunikaci se svými sourozenci či sousedy. Rozvinou své intuitivní myšlení a díky náhlému pochopení souvislostí je mohou napadat zcela nové myšlenky. Dokážou najít geniální řešení v těžkých situacích, ve svých názorech budou objektivní a nepředpojatí.

Ryby a láska

S patřičně vylepšeným sebevědomím budou Ryby vyhlížet i nové milostné vztahy a dobrodružství. A na poli lásky se jim může dařit náramně, zejména pokud nebudou sedět doma a vyrazí do společnosti. Také mezi kolegy v práci mohou najít nového partnera. Jedno varování ale pro Ryby hvězdné nebe připravilo. Kolem 12. října a 19. listopadu by měly myslet na své stálé partnery, zbytečně nepokoušet jejich trpělivost úlety a flirty, které se jim mohou nabízet. Určitě by si mohly zkomplikovat svoji rodinnou situaci.

Ryby a práce

Zejména od poloviny listopadu do konce roku by Ryby mohly pociťovat hluboké pracovní uspokojení. Najdou nový pracovní elán, rytmus, se kterými budou zdolávat i nemožné. Od konce října by však Ryby měly být opatrnější ve svých finančních záležitostech, rozhodně neuváženě nerozhazovat peníze, nepůjčovat ani neriskovat v neprověřených transakcích.

Ryby a zdraví

Ryby by si měly dávat pozor na svoji váhu a správnou životosprávu. Podzimní období pro ně může být časem, kdy „kila naskakují skoro sama“.

Co je pro Ryby nejdůležitější?

Pochopení společenských dějů a událostí. Ryby mohou být vyzývány k činům s duchovním přesahem v zájmu všech. V žádném případě by také neměly propadat pohodlnosti či lenosti. Mohly by totiž promeškat příležitosti, které osud dvakrát nenabízí.

V čem se na ně usměje štěstí?

Prakticky ve všem. Rybám se opravdu může dařit, důležité je jen nepodlehnout pocitu, že štěstí si je najde samo. Musejí přiložit nejen ruku k dílu, ale jít štěstí naproti svojí podnikavostí a zájmem o společenské dění kolem sebe.

Dobré rady

  • Nepromarněte příležitosti, které vám osud nabídne v listopadu a prosinci.
  • Kolem 8. listopadu můžete ve svém životě získat pocit stability a vyrovnanosti. Uvědomíte si, co je pro vás v životě důležité, opustíte staré vzorce chování, které vám škodily.
  • V říjnu využijte ještě přízně hvězd v oblasti vašich peněz. Zkuste si požádat o zvýšení svého platu.

Zdroj: Autorský článek a najdise.cz.

Sdílejte článek
Štítky zdraví láska práce Ryby podzimní horoskop 2022

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.