Veronika Arichteva se pochlubila bydlením. Čas rodině krátí tajné průchody

Herečka Veronika Arichteva (37) si před více než dvěma lety koupila s manželem Biserem (47) starší dům, který kompletně upravili. Už během rekonstrukce se herečka na sociálních sítích s fanoušky dělila o radosti a strasti spojené s přestavbou domu. Nyní nechala sledující opět nahlédnout do své domácnosti a podělila se o tajné průchody, které její dům skrývá.

Když si Veronika Arichteva s manželem pořizovali dům starý 150 let, zřejmě netušili, že rekonstrukce bude tak náročná a potrvá více než dva roky. O to větší radost ale nyní z nového bydlení, ve kterém zachovali původní prvky, mají.

Čtěte také: Veronika Arichteva ukázala nádherné bydlení. Starý dům přetvořila v unikátní domov

V jednu chvíli chtěli rekonstrukci vzdát

„Asi by bylo jednodušší tenhle domeček z roku 1870 srovnat se zemí, ale my jsme se do něj totálně zamilovali. Má vysoké stropy a obrovské dveře, silné zdi a všude je hodně světla. Ale hlavně má krásnou atmosféru,“ popsala Veronika v minulosti na sociálních sítích s tím, že na moment skutečně uvažovali, že by bylo jednodušší starou stavbu zbourat a postavit místo toho nový dům.

Zpětně jsou však rádi, že nic takového neudělali a rekonstrukci nevzdali. Vilu se jim podařilo vkusně zvelebit a výsledkem je nádherné designové bydlení. Přestože se jednalo o rekonstrukci vskutku rozsáhlou, alespoň nějaké původní prvky chtěli zachovat. A to se jim také povedlo. Veronika se nyní na svých sociálních sítích s jednou takovou původní vychytávkou pochlubila.

Tajné chodby

„Průchodu schovaném v kuchyňském bloku říká syn cukrárna, protože je tam v dóze cukr. Je tam teda i víno, ale pro mě je to hlavně zkratka do technické místnosti. Když potřebuju něco uklidit, aspoň nemusím obcházet celý obývák a chodbu,“ podělila se Veronika o vychytávku, která jí v domácnosti krátí čas.

Přečtěte si: Veronika Arichteva inspiruje další maminky. Synovu agresivitu řeší respektem

Takových průchodů mají v domě hned několik. „Průchod mezi dětským pokojíčkem a ložnicí má taky hlavně praktický účel, a to jak se rychle dostat za dítětem, nebo spíš on za náma,“ rozepsala se Arichteva na Instagramu s tím, že její manžel často říká, že zejména v ranních hodinách má chuť tento průchod zabetonovat.

Další tajný průchod se nachází mezi ložnicí a šatnou. „Je nenápadně schovaný v úzké skříni a logicky nejvíc baví mě. Úplně stejně to takhle šlo celé projít, když jsme dům koupili, jenom tam byly přiznané dveře,“ prozradila s tím, že jejich přání bylo právě tyto průchody zachovat.

Podívejte se na rozhovor s Veronikou Arichtevou:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.