Hřebec v seriálu Vinaři II konečně zaskóruje! Dívejte se ve čtvrtek na Primu

Třetí epizoda je totiž mimořádně povedená. No posuďte sami už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Strdín poznamená nefunční internet. Ovšem ne že by snad přestal fungovat sám od sebe, to se jenom Hrouda s Machrem snaží všem dokázat, že i oni mají skvělé a funkční nápady.

Sledujte upoutávku seriálu Vinaři:

Chybějící internetové spojení sice všem ve Strdíně trochu zkomplikuje život, nicméně Hřebcovi se tak naskytne nečekaná šance na to vloudit se do přízně místních žen. A stejně jako Láďa Karas, i Hřebec se nakonec odrazí od Moniky Waldemarové, manželky místního velkovinaře Waldemara. Monika totiž provozuje vlog, v něž strdínským dámám nepřímo doporučuje, aby se nechaly Karasem svést.

Hřebec na to ovšem půjde z druhé strany, rozhodne se získat si srdce žen tím, že jim bude nablízku. I v tak intimní momentech, jako je kundaliní jóga:

Seriál Vinaři II sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky jóga

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.