Hřebec v seriálu Vinaři II konečně zaskóruje! Dívejte se ve čtvrtek na Primu

Třetí epizoda je totiž mimořádně povedená. No posuďte sami už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Strdín poznamená nefunční internet. Ovšem ne že by snad přestal fungovat sám od sebe, to se jenom Hrouda s Machrem snaží všem dokázat, že i oni mají skvělé a funkční nápady.

Sledujte upoutávku seriálu Vinaři:

Chybějící internetové spojení sice všem ve Strdíně trochu zkomplikuje život, nicméně Hřebcovi se tak naskytne nečekaná šance na to vloudit se do přízně místních žen. A stejně jako Láďa Karas, i Hřebec se nakonec odrazí od Moniky Waldemarové, manželky místního velkovinaře Waldemara. Monika totiž provozuje vlog, v něž strdínským dámám nepřímo doporučuje, aby se nechaly Karasem svést.

Hřebec na to ovšem půjde z druhé strany, rozhodne se získat si srdce žen tím, že jim bude nablízku. I v tak intimní momentech, jako je kundaliní jóga:

Seriál Vinaři II sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky jóga

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 7. 2024

Dnes se soustředíte na své emoce, Berani, ačkoli soustředění samo o sobě bude docela náročné. Můžete se cítit jako jojo v rukou někoho jiného. Nepodléhejte viktimizaci. Postavte se za sebe, i kdyby to mělo znamenat, že se ostatní naštvou. Jste zodpovědní za své pocity a za pocity nikoho jiného.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.