VIDEO: Super tip na víkend od Vinařů, co takhle navštívit Mikulov?

Jasně, v neděli ve 20.15 už to chce být doma a zapínat další díl Vinařů, to je nám jasné. Ale ani v Mikulově nebudete seriálu Vinaři moc vzdáleni.

I tady se totiž natáčelo. Sice ne přímo ve měste, kam vás tímto videem zveme, ale v nedalekém mikulovském lomu. Jo, je to přesně ten lom, u kterého Michal "ujíždí" na skákání do vody. Lom není daleko a z centra Mikulova k němu vede příjemná procházka.

Skutečné skvosty v Mikulově najdete přímo v centru města - Dietrichsteinskou hrobku, Mikulovský zámek a vlastně celé centrální náměstí. Krásám mikulovska ale podlehnete samozřejmě i na dalších místech - třeba na nedalekém Svatém kopečku, odkud je krásný výhled na pálavské vinice, nebo v jeskyni Turold, kterou najdete kousek nad mikulovským amfiteátrem.

Podívejte se na video:

Na další Vinaře, které vám přiblíží krásy jižní Moravy, se dívejte v neděli ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.