Celebrity

12. března 2023 07:00

Vanesa Havlíková

Neherec Vojtěch Zdražil je se svou výškou srovnaný. Kašpárky hrát ale odmítá

Vojtěch Zdražil v Show Jana Krause

Vojtěch Zdražil je herec, o kterém zřejmě uslyšíme čím dál více. Začínal jako komparzista a nyní má za sebou druhou hlavní roli. V legendární červené pohovce prozradil, jak se k herectví dostal, jak vnímá svou výšku a proč odmítá hrát kašpárky.

Vojtěch Zadražil je muž, kterého pokouší herecké řemeslo. Coby neherec zazářil v psychologickém dramatu Plastic Symphony slovenského režiséra Juraje Lehotského, a tak nyní nejspíš stojí na počátku slibné herecké kariéry.

„Vždycky jsem hrál kompars v komparsu,“ řekl ironicky s tím, že se k tomu pokaždé dostal úplnou náhodou a nyní má za sebou druhou hlavní roli. „Pan režisér nevěděl, do čeho jde, protože mě neznal,“ prozradil v Show Jana Krause. Ovšem našel si ho sám a dal mu příležitost, za což je mu Vojtěch moc vděčný, protože s vystupováním před lidmi prý nikdy neměl problém.

Se svým malým vzrůstem je Zdražil srovnaný

Přestože se dnes již naplno začíná věnovat herectví, původně vystudoval zcela jiný obor. „Jako menší, tedy jako mladší, jsem kouzlil,“ dodal a připomněl, že je neherec. „Mám vystudovanou ekologii.“ Ve svém oboru však zatím moc velké uplatnění nenachází.

Kromě Vojtěcha Zdražila se v dalším díle Show Jana Krause představily biatlonistky Soukalová, Puskarčíková a Landová.

Co se týče svého malého vzrůstu, je s tím zcela srovnaný. „Kdybych nebyl, tak tady s vámi dnes asi nesedím,“ vysvětlil v Show Jana Krause, kde také prozradil, že odmítá hrát kašpárky.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.