Vybíravý soutěžící nejí ovoce a zeleninu. Ostatní budou mít strach o jeho zdraví

Prostřeno! S27 (76) - Nejí ovoce

Tento speciální týden s účastníky pořadu Policie v akci se o výhru v kuchařské soutěží pokusí hned deset soutěžících. Policejní parťáci známí z televizních obrazovek se ukážou v úplně jiné roli. V pondělí pozve soupeře k sobě domů Petr, jemuž bude u plotny sekundovat Dan. Jak se vůbec vejdou ke stolu a kdo se projeví jako taktik?

Jako první se v pondělí k plotně postaví hlídka Delta 103 – Petr a Dan. Ti osmičku hostů pozvou k Petrovi domů a tam je nakrmí tím nejlepším, co dovedou. Jejich hosty budou Erik a Kuba z dispečinku, Delta 106 Věra s Jakubem, Delta 101 Kamila s Tomášem a pánové Josef a Tomáš z Delty 102. Poslední dvě jmenované dvojice přiznaly, že možná budou taktizovat. Jak se nakonec vybarví? Podávat se budou lasagne, rajská polévka, paštika s domácími rohlíky a cheesecake. Jako zábava bude lekce jógy, které se Dan nedávno začal věnovat. Vaření si pánové rozdělí napůl. Zatímco jeden vyrábí paštiku, druhý se pustí do rohlíků. Vařit se oba naučili z nutnosti. Jejich koníčkem je totiž kulturistika a s ní spojený striktní jídelníček, kdy je potřeba jíst i sedmkrát za den.

Soutěžící budou mít za úkol přinést si s sebou cvičební úbor. Někteří se děsí, že se bude cvičit po jídle. Naštěstí bude zábava v podobě lekce jógy ještě před večeří. Ukáže se, že se všichni účastníci navzájem znají, což určitě vylepší atmosféru. Jen Josef s Tomášem budou zklamaní, protože doufali, že budou vařit dvě holky. Pro Věru bude jóga nepříjemným překvapením, protože přišla hladová. A zřejmě to tak budou mít všichni. Jak vpodvečer nebo na prima+ uvidíte, paštika s pečivem zmizí rychlostí blesku a Kuba si povzdechne, že předkrm „smrděl málem“. Tomáš přizná, že nevyhledává brusinky, a v průběhu večera se soupeři dozví, že s ním nejspíš budou potíže.

Podívejte se, jak hodnotí policisté předkrm. Jak těžké je upéct domácí pečivo?

Podepsalo se to na jeho vzhledu?

Tomáš je velkým odpůrcem ovoce a zeleniny. Pokud se mu něco takového dostane na talíř, ochotně to rozdá zájemcům. Věra si tak pochutná na dvojnásobné porci jahod k dezertu. „Proto jsi pořád takhle bledý,“ prohlásí Kamila. I ostatní později projeví obavy, jestli má Tomáš dost vitaminů. Je otázkou, jestli mu budou podstrojovat náhradní pokrmy, nebo bude muset ochutnávat nenáviděnou zeleninu a ovoce, aby měl co hodnotit. Jeho parťák Josef bude mít jiný postřeh. „Byl jsem překvapený, že to kluci dali ve vystříhaném kartonu, nebo co to bylo.“

Tento týden je v Prostřeno! dvojnásobné množství strávníků, a tak se většinou bude stolovat jinde než u soutěžících doma. Hosté by tak mohli ocenit, že je Petr pozval do svého soukromí. Při šmejdění se pobaví hlavně v ložnici. Na posteli najdou medaile z kulturistiky či běhu, které jim tam Dan s Petrem připravili, a pár osobních věcí. Podkrovní místnost se ale někomu bude zdát malá a stísněná. „Ložnice jako skosená se mi moc nelíbila,“ hodnotí Kamila. Okno nad postelí jednoho ze soutěžících přivede na myšlenku, jak se v malém prostoru s nízkým stropem vykonávají manželské povinnosti. „Paní bude asi celou dobu koukat z okna,“ myslí si Jakub. „Poloha kabriolet s hlavou venku z baráku je za mě úplně super, ještě jsem to nezkoušel,“ vtipkuje Tomáš. Jakou taktiku zvolí hlídky z Policie v akci? Nechají si obligátní rezervu, nebo dá někdo maximum bodů?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.