Seriály a filmy

14. listopadu 2013 20:57

E. Bozonová

Dámský masakr: Pavlína vyzvala do Duelu Evu. A Thomas vstupuje do Vily!

Čtveřice bojovníků pro páteční Superduel je konečně známa. Kromě Vladka a Honzy se utkají o další setrvání ve Vile a finální boj o pohádkových pět milionů v hotovosti Pavlína a Eva!

Stejně jako v úterý Vladko měla i Pavlína na volbu soupeřky v pátečním Suerduelu jen pár minut. I ona musela dodržet pravidla reality show a jasně divákům v přímém přenosu vysvětlit důvody svého rozhodnutí. Svého úkolu se zhodtila velmi kultivovaně a dodržela, co už naznačila při Zúčtování. Její soupeřkou bude v pátek večer Eva, o níž u zúčtovací tabule prohlásila, že se velmi změnila a má z ní pocit, že by pro výhru klidně šla i přes mrtvoly. Ve své řeči při Výzvě pak znovu zdůraznila, jak strašně ji Eva zklamala. Evu tak čeká čtvrtý boj o přežití ve VyVolených. Která z blondýn si získá větší počet diváků? Hlasujte pro tu, kterou máte raději!

Nevítaný host

Jen pár minut po Výzvě vstoupí do Vily host, z něhož někteří VyVolení nebudou mít moc velkou radost – Vladkův úhlavní nepřítel Thomas. Ve Vile zůstane až do pátečního dopoledne. Jaká překvapení ještě přinese čtvrteční večer? Sledujte Thomasův vstup do Vily v přímém přenosu, v pořadu Vila živě na Prima Love ve 20:50!

Chcete zpátky do hry Pavlínu, nebo Evu? Hlasujte pro svou favoritku!

PŘES INTERNET HLASUJTE ZDE

Výsledky hlasování budou zveřejněny v pořadu VyVolení – Duel na Primě

Pro Pavlínu posílejte SMS ve tvaru PAVLÍNA na tel. č. 906 02 03

Pro Evu posílejte SMS ve tvaru EVA na tel. č. 906 02 03

SMS hlasování

hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice maximální počet SMS z jedné SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola cena SMS je 3 Kč včetně DPH

Hlasování prostřednictvím Facebooku

v rámci jednoho Hlasovacího kola je možné hlasovat pouze pro jednoho kandidáta a pouze jednou webového hlasování se může zúčastnit divák, který má vytvořený facebookový profil, reprezentující jeho osobu, a který je fanouškem facebookové stránky https://www.facebook.com/vyvoleni2013 hlasování se divák zúčastní prostřednictvím tlačítka „HLASUJTE“, umístěného na webové stráncehttp://iprima.cz/vyvoleni po stisknutí uvedeného tlačítka bude divák nasměrován na facebookovou stránkuhttp://www.facebook.com/vyvoleni2013, kde má prostřednictvím příslušné aplikace možnost hlasovat pro konkrétního kandidáta

Kompletní pravidla hlasování naleznete zde: http://www.iprima.cz/vyvoleni/herni-rad-vyvoleni

Všechny platné hlasy pro konkrétního kandidáta, zaslané prostřednictvím Webového hlasování, a hlasy zaslané prostřednictvím SMS budou sečteny. Výsledky budou vyhlášeny v přímém přenosu v Duelu ve 20:15 na Primě!

*Hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice, přičemž maximální počet SMS z 1 SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola. MEDIA SUPPORT sečte všechny hlasy platně zaslané SMS v rámci příslušného Hlasovacího kola pro jednotlivé kandidáty a výsledek předá Vysílateli. Vysílatel následně sečte hlasy platně zaslané prostřednictvím SMS s hlasy platně zaslanými v rámci Webového hlasování.

Co se děje ve Vile? Sledujte Vila živě, dnes na Prima Love ve 21:50!

Dvojitý Superduel v přímém přenosu již v pátek večer. Sledujte Primu ve 20:15!

Každý VyVolený by něco vzal nejraději zpátky. Podívejte se na video:

Eva je jako posedlá běsem. Mrkněte na video:

Kdo je lepší, Honza, nebo Vladko? Koukněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.