Seriály a filmy

14. listopadu 2013 17:28

E. Bozonová

Video: Čeho VyVolení litují nejvíc

Každému se v životě občas stane, že řekne nebo udělá něco, čeho posléze lituje. I VyVoleným uklouzlo během pobytu ve Vile nejedno nelichotivé slovo či věta na adresu soupeřů, kterou by nejraději vzali zpět. Co by si rozhodně nedali za klobouk?

Podařilo se VyVoleným během pobytu ve Vile srovnat myšlenky, přiznat si vlastní chyby a přehmaty, kterých více či méně litují, ujasnit si vztahy k soupeřům a získat trochu nadhled?

Romana Nic nevezmu zpět. Lituji těch sprostých slov, ale byla jsem to já. Nemám čeho litovat, udělala jsem to. Nadhled mám venku, tady jsem měla hrozně velký strach. Teď jsem ho mohla odhodit, už se nebojím. To je to největší vítězství, nebát se. Kolikrát jsem byla trapná, zapomínala jsem, i co jsem řekla, vinou strachu. Venku se nemám čeho bát. Teď to tak nemám, jsem silnější. Byl to těžký boj.

Pavlína Nelituju ničeho. Trochu mě mrzí, že jsem neměla objektivní náhled na Romanu. Včera mi něco cvaklo, začala jsem vidět něco jiného a mrzí mě, že jsme se spolu málo bavily. Ale děkuji, že to přišlo alespoň na konci.

Lucka Říkala jsem, že chci klid a nadhled do Vily přinést, ale nadhled jsem ve dvou třetinách případů neměla. Teď už ho asi mám, možná je to tím, že jsme nadosah návratu domů. Zpočátku jsem byla furt pod vodou a snažila se nadechnout, topila jsem se tu. Zpětně už na to nemyslím, přijde mi, že jsem si to užila. A přitom vím, že než přišla Půca, tak jsem pendlovala, sama jsem nevěděla, kdo jsem. Byla to lekce, vím, že musím zapracovat na prvním dojmu. Nelituju žádných spojenectví. Zjistila jsem, že mám výhrady kvůli tělesné schránce vůči lidem, jako je Niky či Honza. Tyhle zábrany jsem ztratila.

Honza Nic bych neudělal jinak. Lituju, že jsem si tady neužil s lidma, co hned vypadli, že jsem nepřišel na začátku. Na Lucku jsem si udělal hned zpočátku špatný názor, že se s ní nebude o čem bavit, a bavíme se o všem. Soudil jsem podle toho, jak vypadala a jak mluvila.

Eva Nejhorší byla nevědomost o tom, co se děje venku. Přestala jsem na to myslet, strhlo mně to tady. Chvílemi jsem díky názorům jiných lidí o sobě začala pochybovat. Řekla jsem spoustu sprostých slov. Co bych udělala jinak? Nenechala bych proniknout určité lidi pod svoji kůži, neříkala bych věci, které druzí nechtěli slyšet. Někdy to použili proti mně, ale v tu chvíli jsem cítila, že je fér to říct. Následky si ponesu.

Vladko Lituju jedné situace s Reginou, kdy jsem se neukontroloval kvůli zkušenosti s vymýváním mozků. To jsem nedokázal, proto jsem odcházel. Od začátku jsem stejný, co bych měl měnit. Proti nepravdě a křivdě bojuju, měl bych se naučit, že někdy to je zbytečné. Člověk by měl být upřímný, ale říct si to spíš bokem. Ale o tom reality show je. Možná jsem díky situacím s Reginou někoho zklamal, ale co bylo vyřčeno, to se stalo. Snad to lidi pochopí.

VyVolení se pokusili o upřímnou zpověď. Podívejte se na video:

Další Zúčtování a Výzva již dnes, v přímém přenosu na Primě ve 20:15!

Co se děje ve Vile? Sledujte Vila živě, dnes na Prima Love ve 21:50!

Eva nechápe hádku jako vyjasňování rozporů. Soupeře neposlouchá a snaží se ho uřvat. Mrkněte na video:

Kdo je lepší, Honza, nebo Vladko? Podívejte se na video:

VyVolení si vyčetli i nos mezi očima. Koukněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.