Seriály a filmy

14. listopadu 2013 19:59

E. Bozonová

Střelba do vlastních řad. VyVolení zúčtovali Pavlínu!

Jinak už to nepůjde. Jediní dva muži ve Vile jdou v pátek do Superduelu, o tom se rozhodlo v úterý. A tak mezi sebou musela ve čtvrtek večer zúčtovat čtveřice posledních dívek, mezi nimiž navíc neexistuje žádný výrazný spor. Rozhodnutí přesto muselo padnout – do Superduelu půjde zítra i Pavlína!

Reality show VyVolení se řítí do cílové rovinky, takže Eva musela v úterý večer odevzdat historicky poslední modrý šátek imunity. Nadále už nikdo z VyVolených nebude ničím chráněn. Při dalším Zúčtování, jímž měli soutěžící poslat dalšího ze svého středu do pátečního Superduelu, bylo navíc extrémně obtížné. Po úterním večeru zbyly poslední čtyři duše, které jsou si navzájem víceméně blízké – Eva, Lucka, Romana a Pavlína.

Novicky na ráně?

Navzdory dlouhému pobytu ve Vile jsou mezi VyVolenými stále ještě dvě soutěžící, které ještě nedostaly příležitost vyzkoušet si, jaké to je bojovat v Duelu o další existenci v show. Výraznou Romanu zřejmě doposud uchránila od zúčtování nejistota soupeřů, nakolik mohla svým chováním ve Vile získat sympatie fanoušků. Naproti tomu Pavlína je zase tak nekonfliktní, že na ní doposud nespočinulo ani jedno oko případného soupeře. Do čtvrtečního Zúčtování se tudíž nabízel alibistický argument. Proč neposlat do Duelu jednu z nich, protože svůj pobyt ve Vile ještě neobhájily vítězstvím v přímém přenosu.

Odplata za nevybíravé útoky

Výraznou kandidátkou Zúčtování byla bezesporu Eva, které zřejmě v posledních dnech jakoby přeskočilo, nejspíš právě vlivem blížícího se Velkého finále. Sotva ráno pootevřela jedno oko, a už ječela. Řvala prakticky neustále a na každého, snad jen s výjimkou Honzy, který ji v jejích explozích popichoval jako výkonná šedá eminence. Hlavním terčem jejích útoků se sice stal Vladko, nejspíš protože vyzval do Duelu jejího zbožňovaného Honzíčka. Jistý si ale před její neadekvátní reakcí nemohl být prakticky nikdo. Nejméně ohrožená byla tentokrát Lucka, která navzdory emotivní atmosféře ve Vile nikomu nepřeložila stéblo přes cestu.

Holky se shodly

Výsledek čtvrtečního Zúčtování byl jednohlasný - všechny tři soupeřky se shodly, že si Superduel v přímém přenosu vyzkouší v pátek večer Pavlína. Ta pak dostala pár minut na rozhodnutí, kterou z nich si zvolí za soupeřku. Bude volit srdcem, nebo tentokrát konečně vsadí na taktiku? Utká se o šanci na účaast ve Velkém finále s Evou, Romanou, nebo Luckou?

Co se děje ve Vile? Sledujte Vila živě, dnes na Prima Love ve 21:50!

Dvojitý Superduel v přímém přenosu již v pátek večer. Sledujte Primu ve 20:15!

Každý z VyVolených řekl nebo udělal ve Vile něco, co by nejradši vzal zpátky. Podívejte se na video:

Evu zřejmě posedl běs a jejím cílem je všechny okolo přeřvat. Mrkněte na video:

Kdo je lepší, Honza, nebo Vladko? Koukněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.