Seriály a filmy

10. listopadu 2013 18:45

E. Bozonová

Jafar: Pěkné ženské plácat po zadku nepřestanu

Týden po prohraném Duelu s Evou si Jafar nenechal ujít příležitost sledovat další klání VyVolených alespoň ze studia. Nejdřív však navštívil štáb a při té příležitosti jsme ho trochu vyzpovídali.

Mrzí tě, že jsi už ze hry? Teď už jo. Trošičku mě to mrzelo i v té chvíli, protože jsem se nechtěl nechat porazit od Lucky. A taky protože jsem ješitnej chlap, pochopitelně. Ale moc jsem se těšil domů a na svoji přítelkyni.

Myslíš, že by mezi tebou a Reginou mohl nastat nějaký problém, až se setkáte jako exVyVoleni? Co dělala ve Vile Regina, která mi od začátku pila krev svou drzostí, nejapností a hovadismem, tak to by se mnou měla opravdu zlej, ale zlej problém. Já se s ní pokusím nesetkat, ale jestli k tomu dojde, tak se, holky, učte buchty s pilníkama…

Začínáš zužitkovávat svou účast ve VyVolených? Popravdě čekal jsem nápor zakázek, zatím si však nikdo velikého Jafara neobjednává. Ale mám spoustu fanoušků. A v jedné věci to bylo opravdu dobré. Ozvala se mi moje dávná přítelkyně, s níž jsme se rozešli tak trochu nadrsno. A teď jsem strašně rád, že na ni mám kontakt. Spoustu let jsme se neviděli a ledacos jsme si vysvětlili. Je prima, že se na mě už dlouhý léta nezlobí. Ona měla důvod se zlobit. Je to hezký.

Myslíš, že by mohl nastat i comeback? To určitě ne. Je poměrně šťastně vdaná a má dvě krásné děti. Sice říká to šťastně trošku jak kdy, ale já jsem už dva roky šťastně zadán. Hned jak jsem vyšel z Vily, okamžitě jsem jel za svou přítelkyní, protože bydlí poměrně daleko od Prahy. A hned mezi dveřma jsem dostal kartáč. Ale všechno to dopadlo dobře, jsme spolu. Ona prostě těžko vydejchává určitý chlapský móresy, jako je třeba hrubší mluva a různý vzteky. Paradoxně pochopila, že jsem renesanční člověk, byť barokních tvarů, a jsem obdivovatel každé, tedy i ženské krásy. Já ty hezký holky budu plácat po zadcích, dokud nenatáhnu bačkory. A buď se s tím moje přítelkyně smíří, nebo si urve hubu do smrti.

Mezi plácnutím po zadku a nevěrou je velký rozdíl. To je přece o důvěře… Nevěra, to je trošku téma. Já jsem v tomto směru svůj, zkrátka pro mě sex a láska nemusí být vždy totéž, a dokonce spolu nemusí ani souviset. V mém okolí je několik striktně monogamních kamarádů a já jim to strašně závidím, protože mají úžasně jednoduchý život.

Která ve Vile se ti líbila nejvíc? Regina, i když ji nesnáším jako člověka, tak jako ženská je pořád velice krásná. Podle určitých náznaků bude i vášnivá, což se mně líbí. Eva je moc hezká holka, líbila se mi Nikol a v neposlední řadě i Mirka. A co jsem párkrát koukal na VyVolené dřív, tak Zdenička je taky pěkná ženská. To ale samozřejmě jen z estetického hlediska.

Líbí se ti umělá krása? Mám pár kamarádů, kteří jsou plastickými chirurgy, a leckdy je to o psychickém pocitu ženy. Nebo zdravotní důvody. Ty holky by si měly uvědomit, že je to zásah do organismu, a podle mě zbytečnej. Já osobně bych si velmi rozmýšlel nechat do sebe řezat. Botox je zase sakra jed a ony to do sebe nechají píchat dobrovolně, a ještě za to zaplatí. To fakt nechápu. Ale dobře, je to každého věc. Dnes je určitý ideál krásy, a tím je vysoká dlouhonohá slečna s velkými kulatými ňadry a malým kulatým zadečkem. To ve většině případů nejde jinak než s pomocí lékařů.

Spousta chlapů říká, že jsou silikony nepříjemné na omak… Záleží na tom, jak jsou udělaný. Já jich měl v ruce sérii a vyloženě závisí na tom, jakou žena prodělala úpravu, jaký je implantát. Někde to nenahmátnete. Spíš bych se bál toho pískání v letadlech. :-)

Co se děje ve Vile, když už možná spíte? Nenechte si ujít Noční show s Agátou Prachařovou dnes na Primě ve 23:05!

Díky Jafarovi se naše kolegyně proměnila v nebezpečnou saň, chrlící oheň. Mrkněte na video:

Titul Buřtík Vily Lucku rozplakal. Podívejte se na video:

Vzkazy fanoušků VyVolené moc nepotěšily. Koukněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.