Seriály a filmy

29. listopadu 2013 15:51

E. Bozonová

Jak splnit životní sny? Ideální řešení nadosah!

Pavlína a Vladko, kteří v pátek osiřeli ve Vile v očekávání Velkého finále, mají svá velká nesplněná přání. Možná ale jen zdánlivě. Nabízí se jim totiž oběma ideální řešení. Zůstává však otázkou, zda by bylo akceptovatelné i pro jejich partnery.

Vladko již několikrát zopakoval, že si odjakživa velmi přál mít kompletní spokojenou rodinu. Ve svých pětatřiceti letech se už ale smířil s tím, že ji nikdy mít nebude. Konstatuje to však vždy takovým způsobem, že o jeho smířenosti s daným stavem lze velmi vážně pochybovat. Zkrátka se snaží sám sebe přesvědčit, ale jiskřička naděje, krčící se kdesi v koutku jeho duše, stále ještě definitivně neuhasla. Podobně je na tom Pavlína, která svou Mirku miluje už téměř deset let, určitě si ale nedokáže představit budoucnost bez dětí. Proč to tudíž nevyřešit k oboustranné spokojenosti?

Šance na úplnou rodinu?

Mezi Vladkem a Pavlínou se během pobytu ve Vile VyVolených vytvořilo zvláštní pouto. Pokud jde o něj, dalo by se říci, že se snad i zamiloval. Pavlína sice jeho pokusy o co možná nejintimnější sblížení odmítá, nicméně se smíchem a nestranného diváka rozhodně svými argumenty nepřesvědčí. Je otázkou, jak daleko už došly jejich tajné úvahy. Vždyť spolu by si mohli splnit právě ta nejvytouženější přání. Jenže co by tomu řekli Vladkův přítel a Pavlínina Mirka? Dokázali by takové řešení akceptovat?

Velké finále již dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

V pojídání ovocných knedlíků holky na Vladka neměly. Mrkněte na video:

Vladko se asi zamiloval. A do holky! Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.