Seriály a filmy

29. listopadu 2013 15:51

E. Bozonová

Jak splnit životní sny? Ideální řešení nadosah!

Pavlína a Vladko, kteří v pátek osiřeli ve Vile v očekávání Velkého finále, mají svá velká nesplněná přání. Možná ale jen zdánlivě. Nabízí se jim totiž oběma ideální řešení. Zůstává však otázkou, zda by bylo akceptovatelné i pro jejich partnery.

Vladko již několikrát zopakoval, že si odjakživa velmi přál mít kompletní spokojenou rodinu. Ve svých pětatřiceti letech se už ale smířil s tím, že ji nikdy mít nebude. Konstatuje to však vždy takovým způsobem, že o jeho smířenosti s daným stavem lze velmi vážně pochybovat. Zkrátka se snaží sám sebe přesvědčit, ale jiskřička naděje, krčící se kdesi v koutku jeho duše, stále ještě definitivně neuhasla. Podobně je na tom Pavlína, která svou Mirku miluje už téměř deset let, určitě si ale nedokáže představit budoucnost bez dětí. Proč to tudíž nevyřešit k oboustranné spokojenosti?

Šance na úplnou rodinu?

Mezi Vladkem a Pavlínou se během pobytu ve Vile VyVolených vytvořilo zvláštní pouto. Pokud jde o něj, dalo by se říci, že se snad i zamiloval. Pavlína sice jeho pokusy o co možná nejintimnější sblížení odmítá, nicméně se smíchem a nestranného diváka rozhodně svými argumenty nepřesvědčí. Je otázkou, jak daleko už došly jejich tajné úvahy. Vždyť spolu by si mohli splnit právě ta nejvytouženější přání. Jenže co by tomu řekli Vladkův přítel a Pavlínina Mirka? Dokázali by takové řešení akceptovat?

Velké finále již dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

V pojídání ovocných knedlíků holky na Vladka neměly. Mrkněte na video:

Vladko se asi zamiloval. A do holky! Podívejte se na video:

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.