Seriály a filmy

29. listopadu 2013 08:49

E. Bozonová

Romana ještě jednou ve Vile

Pět milionů korun bylo už nadosah, a přesto se Romana musela smířit s tím, že je získá někdo jiný. Ukecaná Ostravanka, která ve čtvrtek večer prohrála boj o postup do Velkého finále, se ještě jednou podívala do Vily. A vzala s sebou i dceru.

S Romanou jakoby odešli z Vily tři lidé současně. Tak to aspoň cítil Vladko, když po dalším vyhraném Duelu osaměl s Pavlínou. Prostor, v němž ještě před pár týdny nebylo přes téměř dvě desítky obyvatel pomalu kam šlápnout, se neuvěřitelně zvětšil a ztichl a ten naprosto nezvyklý klid začal na dva osiřelé VyVolené okamžitě padat. Alespoň na pár minut ho ale ještě naposledy porušila – Romana!

Nečekaní hosté

Jako bronzová VyVolená dosáhla baculatá mamina zvláštní výhody – mohla se ještě jednou rozloučit s bývalými soupeři a vzít s sebou i dceru. Dvanáctiletou Nikolku, která jí přijela fandit až z Ostravy, samozřejmě velmi zajímalo, kde její matka prožila více než tři měsíce života. Z obrazovky sice Vilu dopodrobna znala, ale prohlédnout si vše zblízka na vlastní oči, to je jiná káva. Navíc jí určitě budou všichni kámoši tenhle mimořádný televizní zážitek pořádně závidět.

Aká matka…

…taká Katka, říká staré slovenské přísloví, které je pro dvojici Moravanek jako ušité. Nikolce vydržela zdrženlivost opravdu jen pár vteřin, a jakmile se Romana rozjela svým klasickým způsobem, okamžitě se přidala. Je jasné, že ani tohle děvče nezůstane nikdy svému okolí nic dlužno a zřejmě bude stejně intenzivně slyšet jako její matka. Vladko s Pavlínou by ale v nastalém tichu přivítali s otevřenou náručí snad i satanáše, takže vpád dvou rozjařených Ostravanek jim přišel vhod. Navíc mají oba Romanu svým způsobem rádi, takže by uvítali i společné přenocování. Na holky však venku čekali příbuzní a spousta povinností a dalšího vítání po telefonu, takže se rozloučily a vyrazily do hotelu. Koneckonců nikoli nadlouho – znovu se všichni uvidí již dnes večer při Velkém finále. Chcete, aby ho vyhrála Pavlína, nebo Vladko? Hlasujte pro svého favorita! Informace o možnostech hlasování najdete ZDE.

Velké finále již dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Vladko dal Pavlíně na holou. Podívejte se na video:

Romana balila už od středy. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.