Seriály a filmy

3. října 2013 14:27

E. Bozonová

Barman Honza vyučoval řemeslo, Nikol se konečně našla

Do tajnostní svého řemesla se rozhodl zasvětit ostatní VyVolené barman Honza. Největší zájem vzbudil v Nikol, která se proměnila za barem v přebornici. A k zajímavým drinkům přidala ochotně ještě něco navíc.

Současná Vila VyVolených se může na rozdíl od svých předchůdkyň pochlubit i kompletně vybaveným barem na terase, suroviny dodali rekvizitáři, a tak Honzovi k prezentaci barmanského řemesla nic nechybělo. Do jeho tajností se pokusili fušovat všichni VyVolení, dokonce i Ládík si vlastnoručně namíchal svou specialitku. A díky dobrému pití bylo ve Vile i pořádně veselo.

Nikol objevila práci snů

Jako nejnadanější adeptka Honzova rychlokurzu se projevila Nikol, která se rozhodla přidat zákazníkům k chutným koktejlům ještě něco navíc. Její exhibici ve spodním prádle opravdu ocenili nejen kluci ve Vile, ale také ve štábu a za kamerami. Podívejte se, jak to Nikol šlo:

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Další Výzva v přímém přenosu už dnes večer. Sledujte Primu ve 20:15!

Voodoo probudilo u některých soutěžících agresivitu. Mrkněte na video:

Eva byla ke svému mrkváčkovi milosrdná. Koukněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.