Seriály a filmy

3. října 2013 15:10

E. Bozonová

Noc plná vášní. Nebo spíš srandiček

Legraci si lze dělat úplně ze všeho, a když se do tématu VyVolení pořádně „položí“, nestačíme se divit. Tentokrát bylo téma jednoznačné, protože z nedostatku intimity už všem soutěžícím pořádně hrabe. A tak přišel na pořad sex a erotika.

Postupující noční hodiny, dobrá hudba, pár tanečků… a všem dobrovolným vězňům ve Vile VyVolených se zákonitě začne stýskat po partnerovi. To je však jedno z mála přání, které jim štáb opravdu nehodlá splnit. A tak se vypořádávají se svými sny a touhami po svém.

Nejméně bolestivou cestou, jak alespoň trochu uspokojit neuspokojené, je uspořádat kolem jejich nesplnitelných přání pořádnou komedii. A tak Vilu zahalilo "erotické dusno" a jednotliví protagonisté neobvyklé show se předháněli v mimořádných výkonech. Mrkněte se, jak jim to šlo.

Vilu zahalilo erotické dusno. Kokněte se na video:

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily, na Primě v 19:40!

Další Výzva v přímém přenosu již dnes večer. Sledujte Primu ve 20:15

Kdo byl na svého mrkváčka hnusný, a kdo nikoli? Mrkněte na video:

Některé mrkvové figurky navzdory voodoo přežily. Koukněte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.