Seriály a filmy

20. září 2013 11:15

E. Bozonová

Třetí Duel již dnes večer. Přijďte fandit do studia

První dámský Duel se uskuteční už dnes. Zvítězí zúčtovaná Zdenča, nebo Nikol? Přijďte podpořit svou favoritku do studia VyVolených na pražský Barrandov!

Rozmazlená Zdenča, která dostala v úterý nejvíc palců od soupeřů především kvůli svému chování během oslavy svých narozenin, vyzvala včera večer na souboj další půvabnou brunetku Nikol. Dnes večer se tudíž rozpoutá v přímém přenosu souboj krásy, sex-appealu, elegance a možná i duchaplnosti. Zdenča komentovala svoji volbu slovy, že nechce slabého soupeře, protože by to byla srabárna. Nikol znejistěla, zda náhodou nejsou její dny ve Vile VyVolených sečteny, a dostala na Zdenču pořádný vztek. Jak jejich souboj dopadne?

Přijďte do studia

Chcete podpořit svou favoritku a sledovat Duel na vlastní oči? Přijeďte do studia VyVolených na pražský Barrandov. Pokud se chcete dostat do studia, je nutné být na místě nejpozději v 19.30 hodin. Kdo dřív přijde…

Jak se k nám dostanete:

od stanice metra B Smíchovské nádraží - autobusem č. 105 – zastávka Kříženeckého náměstí - tramvají č. 12, 14 a 20 směr sídliště Barrandov – zastávka Chaplinovo náměstí, poté autobusem č. 230 na Kříženeckého náměstí

od hlavní vrátnice Ateliérů Barrandov vás dovedou směrovky s logem VyVolených až k ateliéru č. 4

Plánek cesty ke studiu

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.