Seriály a filmy

12. září 2013 15:21

E. Bozonová

Video: Někdo se asi zbláznil. Štáb, nebo VyVolení?

Na uspořádání unikátního pěveckého koncertu si troufli obyvatelé Vily VyVolených, přestože odpovídající pěvecké vzdělání má pouze Pavlína. Protože se však neudrželi a doprovodili své výstupy pohybovými kreacemi, přestože měli pouze zpívat, následoval tvrdý trest!

Mimořádné texty a melodie, které zazněly ve Vile, vypovídaly o každodenním životě VyVolených. Mirka, Zdeňka a Thomas se rozezpívali o svých aktuálních zkušenostech s láskou. Romana s Evou měly vysvětlit světu problémy VyVolených, a nejenže své vystoupení zvládly, ale dokonce se navzdory vzájemné averzi během něj ani nepozabíjely. Technicky nejdokonalejší árii předvedly Pavlína s Nikol, které se zamyslely nad přítomností a fungováním humoru ve světě VyVolených. Lucka a Láďa zazpívali o bláznech a Vladko s Martinem rozehráli operní diskusi o udržování pořádku.

Potrestaná tvořivost

Místo pochvaly však VyVolení překvapivě sklidili za své výkony další trest. Porušili totiž nařízení, že smějí během svých vystoupení pouze zpívat. Největším hříšníkem byl bezesporu Láďa, který doprovodil vystoupení s Luckou neuvěřitelnými tanečními kreacemi. A tak štáb nekompromisně rozhodl: Mají-li VyVolení tolik energie, budou se následujících patnáct minut pohybovat, jednat a vyjadřovat jako opice!

Co je nového ve Vile? Koho vyzve Eva do Duelu? Sledujte Výzvu v přímém přenosu na Primě dnes ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.