Seriály a filmy

13. října 2013 13:59

E. Bozonová

Vladko se stal hrozbou pro lidstvo. Na něj!

Stěny Vily rozvibrovala varovná siréna: Pozor, radioaktivní nebezpečí! Vladko je radioaktivní, okamžitě ho musíte dekontaminovat! VyVolení si ho pořádně vychutnali. A pomsta prý bude strašlivá!

„Ten je radioaktivní o chvíle, kdy přišel do této soutěže,“ komentovala vývoj situace Lucka. Hned byla za prostořekost po zásluze potrestána. V dalším dopisu totiž přišel úkol pro ni a Pavlínu: Dokažte, že jste světu prospěšné i bez rukou. Svlékněte Honzu, máte na to minutu! A nastal mazec. Holky div Honzu neroztrhaly jako vzteklé vlčice a možná si do něj párkrát opravdu i kously.

Krutá koupel

A teď honem na Vladka. Dekontaminační tým se s Vladkem rozhodně nemazlil. Šup s ním na terasu a málem ho vzali donaha. „Popotáhni mně ty slipy nahoru! No takhle ne, nech toho, dej mi to dolů... Vy jste pitomý, to je strašný...“ hořekoval Vladko, jenž ubránil z posledních sil aspoň ty spodky. A to byl teprve začátek.

Krutá koupel

Voda měla být pořádně studená, tak na něj vzali rovnou hadici!To je ledový, já se počurám! To je strašně studený,“ bránila se oběť, ohrožená radiací, svým zachráncům. Ten jekot se musel z barrandovského kopce rozléhat po celé Praze. Kdosi z VyVolených se přitom zlomyslně chechtal, až chrochtal. Odplata ho za to ale nečeká, protože pod mundůrem nebyl k rozeznání. A honem s hodným strýčkem do teplíčka, aby neměl rýmičku. Vzápětí začal Vladko vymýšlet pomstu. Tu ledovou koupel si někdo pořádně odskáče!

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily, na Primě dnes v 19:40!

Co se děje ve Vile, když už možná spíte? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě v neděli ve 23:05!

V atombordelu, jak vojáci nazývají protichemický oblek, se sotva hýbete. Natož abyste cvičili. Jak to šlo VyVoleným? Mrkněte na video:

Ježíšek byl ve Vile vskutku velkorysý. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.